Він загострив увагу на питанні забезпечення учнів району якісними освітніми послугами, дотриманні правил техніки безпеки у закладах освіти, організації харчування, забезпечення ЗОШ і ДНЗ району питною водою, яка відповідає Держсанітарним правилам і нормам.

Окремо Володимир Нікітенко наголосив на важливості врегулювання теми перейменування релігійних організацій.

Підсумовуючи питання, що висвітлювалися на апаратній нараді, голова районної ради звернув увагу на необхідності щеплення, як єдиного надійного способу захисту від кору. Закликав директорів шкіл долучитися до участі у проектах, які планує реалізувати Полтавська обласна рада у 2019 році: «Екологічні ініціативи», «Нове шкільне харчування» та «Шкільний громадський бюджет».  

Також Володимир Нікітенко зачитав інформацію щодо якості та безпечності питної води, відібраної  на водозабірних  спорудах та водорозподільчій мережі  сільських населених пунктів району. У 2018 році по району було зареєстровано 114 випадків гострих кишкових інфекційних захворювань, в тому числі 47 в сільській місцевості, що  може бути пов’язано з мікробним забрудненням питної води у водорозподільчій мережі в сільській місцевості.

Детальніше на відео.

Відповідно до плану роботи Гадяцької районної ради, затвердженого рішенням першого пленарного засідання сорок третьої сесії районної ради від 21 грудня 2018 року, чергову сесію районної  ради планується скликати 22 березня 2019 року.

З метою забезпечення своєчасної та якісної підготовки для розгляду запропонованих  проектів рішень на засіданнях профільних постійних комісій  районної ради та пленарному засіданні сесії, розробникам проектів рішень необхідно вчасно подати їх до виконавчого апарату районної  ради для реєстрації та оприлюднення.

 

 

15 лютого працівники виконавчого апарату районної ради взяли участь у мітингу з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення військ з Афганістану, хвилиною мовчання вшанували память загиблих воїнів та поклали квіти до пам'ятника «Чорний тюльпан».

Літопис афганської війни містить безліч прикладів героїзму, не применшує честь та гідність воїнів, які самовіддано виконували свій обов’язок в горах та пустелях, в повітрі, в наступі та обороні, при врятуванні бойових товаришів та мирних жителів країни.

Окрім Афганістану українці несли службу в Лівані, Угорщині, Єгипті,  Іраку, Анголі, С’єрра-Ліоне, Чехословаччині, Ефіопії, Югославії. Вони з честю виконали свій військовий обов’язок, стали гідним прикладом людської відданості, героїзму та мужності.

В глибокій шанобі схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто загинув. З вдячністю звертаємося до тих,  хто живе поряд з нами. Щиро бажаємо вам і вашим родинам здоров’я, родинного затишку та благополуччя, впевненості в завтрашньому дні, щастя, миру і добра.

Захід проходив у кіноконцертному залі «Дружба» за участі  представників відділу освіти та науково-методичного центру, сільських голів,  учнівського самоврядування старших класів закладів освіти, батьківської громадськості, педагогів району (в т.ч. П.Роменської та Краснолуцької ОТГ).

7 лютого у залі засідань районної ради відбулося пленарне засідання 44 позачергової сесії Гадяцької районної ради 7 скликання. У роботі сесії взяли участь 26 депутатів районної ради, голова райдержадміністрації Олексій Матюшенко, його перший заступник Сергій Бондаренко, секретар міської ради Григорій Сафонов, голови ОТГ, сільські голови району, представники правоохоронних органів, начальники управлінь, відділів райдержадміністрації, представники засобів масової інформації. Вів пленарне засідання голова районної ради Володимир Нікітенко.