10 липня 2020 року у залі засідань районної ради  під головуванням Володимира  Нікітенка  відбулося друге пленарне засідання п'ятдесят сьомої сесії Гадяцької районної ради сьомого скликання. У роботі сесії взяли участь 26 депутатів районної ради із 34 обраних.

 До проєкту  порядку денного другого пленарного засідання   було внесено чотири  питання:

  1. Про укладання трудового контракту з Шаповалом Олександром Івановичем.
  2. Про внесення змін до районної комплексної  Програми  соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями, учасників АТО, мобілізованих та окремих пільгових категорій населення на 2013-2020 роки.
  3. Про внесення змін до районного бюджету на 2020 рік.
  4. Різне.

 

Голова  Гадяцької  районної  ради Нікітенко В.П. підписав  розпорядження   «Про скликання другого пленарного засідання п'ятдесят сьомої сесії Гадяцької районної ради сьомого скликання», відповідно до якого друге пленарне засідання п'ятдесят сьомої сесії  скликається 10 липня 2020 року о 10-ій годині в залі засідань Гадяцької районної ради за адресою: вул.Лесі Українки, 2, м.Гадяч. До проєкту порядку денного сесії вносяться наступні питання:

  1. Про укладання трудового контракту з Шаповалом Олександром Івановичем
  2. Про внесення змін до районної комплексної  Програми  соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями, учасників АТО, мобілізованих та окремих пільгових категорій населення на 2013-2020 роки.
  3. Про внесення змін до районного бюджету на 2020 рік.
  4. Різне.

 

Запрошуємо депутатів Гадяцької районної ради сьомого скликання  взяти участь у роботі сесії.

У рамках візиту голови  Полтавської обласної адміністрації  Синєгубова Олега Васильовича  до м. Гадяча  у залі засідань Гадяцької районної ради відбулась зустріч з громадськістю міста та району, на якій були озвучені важливі питання та болючі проблеми громад району.

Голова районної ради Нікітенко Володимир Павлович та депутати районної ради  Цимбал Анатолій Григорович, Оробей Віктор Андрійович та Гайдабура  Світлана Борисівна  взяли активну участь в обговореннях питань та нагальних проблем району.

03 липня 2020 року в  залі  засідань  районної  ради  під головуванням  Володимира Нікітенка, голови Гадяцької районної ради та Сергія Бондаренка, виконуючого обов'язки голови райдержадміністрації, відбулася  робоча нарада тимчасової  робочої групи  з розгляду та вирішення питань щодо передачі об'єктів та майна спільної власності територіальних громад Гадяцького району. На порядку денному  стояли питання  функціонування після децентралізації  районного фонду підтримки підприємництва, комунального некомерційного підприємства «Гадяцький  ЦПМСД» Гадяцької районної ради та КП «Сервіс» Гадяцької районної ради. Напрацьовано шляхи вирішення цих питань.

         

     Окрім того, голова районної ради Володимир Нікітенко підняв питання про  виділення коштів міською , сільськими ОТГ та  сільськими радами  на співафінансування  по придбанню інсуліну для хворих на цукровий діабет у Гадяцькому районі.

 Щиро вітаємо вас із визначним державним святом - Днем Конституції України.

Конституція – основа процвітаючої держави, запорука єдності українського народу, гарантія прав і свобод кожного громадянина. Вона проголошує основні правові та соціальні принципи розбудови українського суспільства. Людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпека, свобода слова та віросповідання визнаються найвищою соціальною цінністю.

Завдяки Конституції ми маємо можливість створювати розвинуте громадянське суспільство, досягати мети у формуванні вільної і справедливої спільноти.

Пам'ятаймо, що правова держава починається з особистої волі кожного громадянина дотримуватися законів, з відповідальності перед суспільством та уміння користуватися своїми правами, не порушуючи прав інших

У День Конституції України бажаємо кожному з нас поваги - до людини, закону і держави. Нехай свободи і права, надані Конституцією, сприяють усім процесам розбудови держави, учасниками яких є кожен із нас.

Щиро вітаємо вас з професійним святом ‒ Днем державної служби!


Праця кожного державного службовця є надзвичайно важливою в діалозі народу з владою та несе відповідальність за стан справ у суспільстві.
Усі ми хочемо жити в політично неупередженій, цивілізованій, конкурентоздатній, високорозвиненій державі з визнаним міжнародним авторитетом, у якій людські, національні цінності та якість життя населення є пріоритетними. Напряму все це залежить від професійної компетентності, професіоналізму, ентузіазму, старанності, позитивного іміджу та високих моральних якостей слуг народу.
Будьте впевненими у завтрашньому дні, працюйте плідно та завзято задля зміцнення авторитету і поваги серед громадян.
Нехай ваша надзвичайно важлива соціально-гуманітарна місія супроводжується успіхами та ефективними результатами на користь народу, якому ви покликані служити вірно, фахово й прозоро.
Здоров’я вам міцного, мирного неба, світлих життєвих обріїв, родинної злагоди й благополуччя, стабільності в усіх її проявах, успіхів та нових здобутків у ім’я майбутнього України!