18 серпня під головуванням Володимира Нікітенка відбулася 24 позачергова сесія Гадяцької районної ради 7 скликання.

 

18 серпня 2017 року о 10-й годині у залі засідань районної ради (м. Гадяч,   вул. Лесі Українки, 2) скликається пленарне засідання двадцять четвертої позачергової сесії  Гадяцької  районної ради сьомого скликання.

На розгляд сесії вносяться питання:

  1. Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Гадяцького району на 2017 рік.
  2. Про внесення змін та доповнень до Комплексної Програми  мобілізаційної підготовки Гадяцького району  на 2017-2019 роки.

Та інші.

За повідомленням Полтавського обласного центру з гідрометеорології  в найближчі 3 години  по області та району очікуються сильні грози.

За повідомленням Полтавського обласного центру з гідрометеорології  з 13.08.2017 у Гадяцькому районі встановлюється надзвичайна (5 класу) пожежна небезпека.

Щороку у другу неділю серпня в Україні відзначається День працівників ветеринарної медицини. Напередодні професійного свята місцевих айболитів вітали голова Гадяцької районної ради Володимир Нікітенко та голова райдержадміністрації Олексій Матюшенко.

За багаторічну сумлінну працю та з нагоди свята Почесною грамотою районної ради та райдержадміністрації місцеві посадовці нагородили в.о. начальника Управління Держпродспоживслужби в районі Андрія Жученка та головного спеціаліста відділу безпечності продуктів та ветеринарії Управління Олексія Коротича.

Подяку районної ради та райдержадміністрації отримала лаборант бактеріологічного відділу районної державної лабораторії ветмедицини Юлія Жук.

11 серпня голова районної ради Володимир Нікітенко та голова райдержадміністрації Олексій Матюшенко презентували новозбудований пандус  та відремонтований ґанок амбулаторії загальної практики сімейної медицини №2 міста Гадяч.

Тепер людям з обмеженими фізичними можливостями, а також батькам із дитячими колясками буде зручно заходити до приміщення закладу охорони здоров'я. Роботи проводилися за кошти районного бюджету. Загальний обсяг фінансування – 85 тис. грн.

З 1 серпня 2017 року розпочав свою діяльність Фонд соціального страхування України. Це некомерційна самоврядна організація, що належить до державних цільових Фондів, є правонаступником Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України і Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

8 серпня на розширеній апаратній нараді при голові райдержадміністрації відбулося урочисте оголошення переможців та призерів конкурсу «Краща автобусна зупинка Гадяцького району 2017».

Перше місце здобула зупинка Сватківської сільської ради (сільський голова Олександр Усик) – 100 тис. грн.,