ГАДЯЦЬКА  РАЙОННА  РАДА

РІШЕННЯ

 

 (Тридцята позачергова сесія сьомого скликання)       

            

02  лютого  2018  року

                               

Про передачу нерухомого майна

спільної власності територіальних громад  Гадяцького району  в оренду  ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК»

 

 

 

Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  частини 4 статті 9, частини 3 статті 17 Закону України  «Про оренду державного та комунального майна», розділу V Положення про порядок передачі в оренду майна спільної власності територіальних громад Гадяцького району, затвердженого рішенням одинадцятої  сесії районної ради сьомого скликання від 05.08.2016, Методики розрахунку орендної плати за майно спільної власності територіальних громад міста і сіл Гадяцького району та пропорції її розподілу, затвердженої рішенням дванадцятої сесії районної ради шостого скликання від 12.04.2012,  розглянувши заяву ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК»   №E.PL.0.0.0.0/23-1388 від 28.12.2017, враховуючи висновок постійної комісії районної ради,

 

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:


  1. Передати в оренду ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК», нерухоме майно, що належить до спільної власності територіальних громад Гадяцького району,  а саме частину  приміщення нежитлової будівлі, загальною площею 1,00 кв.м, що розташована за адресою:  вул. Шевченка, 5,  м. Гадяч.

Майно передається в оренду для розміщення банківського терміналу самообслуговування, терміном на 2 роки і 11 місяців, з орендною платою в місяць  114,20 грн. (сто чотирнадцять гривень двадцять копійок) та подальшим корегуванням розміру місячної орендної плати за попередній місяць на індекс інфляції за поточний місяць.

  1. Відділу управління майном районної ради (Кононенко Л.В.) підготувати та укласти договір оренди індивідуально-визначеного майна, що належить до спільної власності територіальних громад Гадяцького району.
  2. 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів і цін, соціально-економічного розвитку регіону, малого та середнього бізнесу та  управління майном (Цимбал А.Г.).

 

 

 

Голова

районної ради                                                                             В. НІКІТЕНКО