ГАДЯЦЬКА  РАЙОННА  РАДА

 

РІШЕННЯ

 (Двадцять сьома  сесія сьомого скликання)

               

10 листопада  2017  року

                                     

Про передачу нерухомого майна

спільної власності територіальних громад  Гадяцького району  

в оренду Об’єднаному автогосподарству закладів та установ

охорони здоров’я Полтавської області

 

Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Закону України  «Про оренду державного та комунального майна», Положення про порядок передачі в оренду майна спільної власності територіальних громад Гадяцького району, затвердженого рішенням одинадцятої  сесії районної ради сьомого скликання від 05.08.2016, з метою ефективного використання майна спільної власності територіальних громад Гадяцького району, розглянувши клопотання ОАГ ЗУОЗ №233 від 17.10.2017, враховуючи висновок постійної комісії,

 

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:


  1. Поновити договір оренди нерухомого майна, що належить до спільної власності територіальних громад Гадяцького району, укладеного відділом управління майном районної ради з Об’єднаним автогосподарством закладів та установ охорони здоров’я Полтавської області, а саме частини нежитлового приміщення (гаражу), загальною площею 46,6 кв.м, що знаходиться за адресою: вул. Лохвицька, 1, м. Гадяч.

Майно передається  для розміщення санітарного транспорту Об’єднаного автогосподарства закладів та установ охорони здоров’я Полтавської області, терміном на 1 рік з орендною платою в розмірі одна гривня в рік.

  1. Відділу управління майном районної ради (Кононенко Л.В.) укласти договір оренди нерухомого майна, що належить до спільної власності територіальної громад Гадяцького району.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів і цін, соціально-економічного розвитку регіону, малого та середнього бізнесу  та  управління майном (Цимбал А.Г.).

 

 

Голова

районної ради                                                                             В. НІКІТЕНКО