ГАДЯЦЬКА  РАЙОННА  РАДА

 

РІШЕННЯ

(Двадцять п′ята  позачергова сесія сьомого скликання)

 

 

 

08 вересня 2017 року

 

Про затвердження

розпорядження голови

районної ради

«Про звільнення Близнюк В.О.»

 

 

         Відповідно до ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення районної ради від 24.02.2017 «Про затвердження в новій редакції  Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств, установ, організацій, закладів, які належать до спільної власності територіальних громад міста і сіл  району, укладення та розірвання з ними контрактів та Типової форми контракту»,

 

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:

 

Затвердити розпорядження голови районної ради від  05.09.2017

№ 28-рк «Про звільнення Близнюк В.О.» (додається).

 

 

Голова

районної ради                                                                    В.НІКІТЕНКО

 

 

 

 

 

 

 

 

Про звільнення Близнюк В.О.

з посади головного лікаря

КЗ «Гадяцький ЦПМСД»

 

 

Відповідно до ст.39 Кодексу Законів про працю України, Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств (установ, організацій, закладів), які належать до спільної власності територіальних громад Гадяцького району, укладення та розірвання з ними контрактів, затвердженого рішенням дев’ятнадцятої сесії районної ради сьомого скликання від 24.02.2017 року, листа Гадяцької районної державної адміністрації №01-48/490 від 04.09.2017, висновку комісії районої ради з питань бюджету, фінансів і цін, соціально-економічного розвитку регіону, малого та середнього бізнесу та управління майном:

  1. ЗВІЛЬНИТИ БЛИЗНЮК Валентину Олександрівну з посади головного лікаря комунального закладу «Гадяцький центр первинної медико-санітарної допомоги» (далі - Закладу) за власним бажанням 18.09.2017 року, згідно поданої заяви.
  2. ПРИЗНАЧИТИ ВЛАСЕНКО Юлію Олексіївну, заступника головного лікаря з економічних питань Закладу, тимчасово виконуючою обов’язки головного лікаря Закладу з 19.09.2017 року, до вирішення питання призначення керівника Закладу на конкурсній основі з подальшим затвердженням сесією районної ради.
  3. Головному лікарю КЗ «Гадяцький центр первинної медико-санітарної допомоги» - Близнюк В.О. до 15.09.2017 року здійснити передачу Власенко Ю.О. основних засобів, що закріплені за КЗ «Гадяцький центр первинної медико-санітарної допомоги» та належать до спільної власності територіальних громад Гадяцького району.
  4. Дане розпорядження затвердити сесією районної ради.

 

 

 

Голова

районної ради                                                                       В. НІКІТЕНКО