ГАДЯЦЬКА РАЙОННА РАДА

 

РІШЕННЯ

(Дев'ята позачергова сесія сьомого скликання)

                      

                                  

 24 червня 2016 року

 

Про передачу нерухомого майна

спільної власності територіальних громад Гадяцького району в оренду управлінню Держпраці у Полтавській області

 

 

Відповідно до статей 43, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України “Про оренду державного та комунального майна”, Порядку передачі в оренду майна спільної власності територіальних громад міста і сіл Гадяцького району, затвердженого рішенням дванадцятої сесії районної ради шостого скликання від 12.04.2012, розглянувши клопотання Управління Держпраці у Полтавській області від 19.05.2016 №1843/11-10 та відділу агропромислового розвитку Гадяцької районної державної адміністрації від 24.05.2016 №01-25/288,

 

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:


  1. Передати нерухоме майно, а саме частину приміщення загальною площею 8,7 кв.м (з них частина кабінету на другому поверсі площею 7,3 кв.м та 1,4 кв.м. допоміжна площа) нежитлової будівлі, яка розташована за адресою: м.Гадяч, вул. Шевченка, 5 в оренду Управлінню Держпраці в Полтавській області терміном на 1 рік з орендною платою в розмірі одна гривня в рік для розміщення інспекторського складу Управління.
  2. Відділу агропромислового розвитку Гадяцької районної державної адміністрації (Паниця С.М.) укласти договір оренди індивідуально-визначеного майна, що належить до спільної власності територіальних громад Гадяцького району.
  3. 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів і цін, соціально-економічного розвитку регіону, малого та середнього бізнесу та управління майном (Цимбал А.Г.).

 

 

Голова

районної ради                                                                                                                                                                                                                   В. НІКІТЕНКО