ГАДЯЦЬКА РАЙОННА РАДА

 

РІШЕННЯ

(Дев’та позачергова сесія сьомого скликання)

 

24 червня 2016 року

 

Про співфінансування інвестиційних

Програм і проектів, які можуть

фінансуватися з державного фонду

регіонального розвитку у 2017 році

 

Відповідно до частини 2 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постанови Кабінету Міністрів України від 18.03.2015 №196 «Деякі питання державного фонду регіонального розвитку», з метою залучення коштів фонду регіонального розвитку для реалізації інвестиційних програм (проектів) у районі,

 

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:

 

  1. Гадяцької районної державної адміністрації при формуванні районного бюджету на 2017 рік передбачити кошти на частку співфінансування інвестиційних програм і проектів, які можуть фінансуватися з державного фонду регіонального розвитку, на реалізацію проекту:

1.1. «Будівництво модульної теплогенераторної на твердому паливі в Лютенській ЗОШ І-ІІІ ступенів по вул. Дружби,3 в с. Лютенька Гадяцького району Полтавської області» .

  1. Організацію виконання даного рішення покласти на районну державну адміністрацію, контроль за його виконанням – на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів і цін, соціально–економічного розвитку регіону, малого і середнього бізнесу та управління майном (Цимбал А. Г.).

 

 

Голова

районної ради                                                                                                                                              В. НІКІТЕНКО