Печать

ГАДЯЦЬКА РАЙОННА РАДА

 

РІШЕННЯ

(Тридцять перша позачерговасесія шостого скликання)

 

 

12.08.2014

Про встановлення надбавок

до посадового окладу,

виплату допомоги та

щомісячне преміювання

голови районної ради

 

 

         Відповідно до ст. 21 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», ст. 11 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», пункту 6 Постанови Кабінету Міністрів України №268 від 09.03.2006 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів,

 

                 РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:

 

  1. Установити голові Гадяцької районної ради Нікітенку Володимиру Павловичу на період повноважень надбавку за високі досягнення в праці у розмірі 50 відсотків   посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг та вислугу років.

2. Щомісячне преміювання голови районної ради проводити в розмірі, який встановлюється для працівників виконавчого апарату районної ради у межах видатків, затверджених на оплату праці.

3. Щорічно надавати голові районної ради матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових   питань та допомогу для оздоровлення при наданні   щорічної   відпустки   у   розмірі,   що   не перевищує його середньомісячної заробітної плати у межах видатків, затверджених на оплату праці.

4. Дане рішення набирає чинності після отримання результатів спеціальної перевірки щодо Нікітенка В.П., при умові, що вони не перешкоджатимуть зайняттю ним посади, пов′язаної з виконанням функцій місцевого самоврядування.

5.Контроль за виконанням рішення залишаю за собою.

                        

 

Заступник голови

районної ради                                                                    Н. КОВАЛЕНКО