ГАДЯЦЬКА РАЙОННА РАДА

РІШЕННЯ

(Тридцята сесія шостого скликання)

 

 12.08.2014

Про організацію оплачуваних

громадських робіт для учнівської

та студентської молоді у 2014 році

 

Відповідно до статті 23 Закону України «Про зайнятість населення», Порядку організації громадських та інших робіт тимчасового характеру затвердженого ПостановоюКабінету Міністрів України від 20.03.2013 №175, на виконання п. 4.2.1 напрямів діяльності та шляхів реалізації районної Програми «Молодь Гадяччини» на 2012-2015 роки та з метою подальшого формування професійних інтересів трудового виховання молоді

 

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:

 

1.   Організувати оплачувані громадські роботи для учнівської та студентської молоді під час літніх канікул та у вільний від навчання час у 2014   році   на   базі   міського  комунального   підприємства «Комунсервіс»   та залучити до участі у роботах 20 осіб віком від 14 до 18 років.

2.   Обов'язки з координації громадських робіт покласти на Гадяцький районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді (Возниця В.О.).

3.   Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, культури, молодіжної політики, спорту та туризму (Інзик С.І.).

 

  

Голова

районної ради                                                               О.Р. Лукаш

 

  

Аналіз регуляторного впливу

проекту рішення Гадяцької районної ради

«Про   організацію оплачуваних громадських

робіт для учнівської та студентської молоді в 2014 році»

  1.      Проблема,     яку     передбачається     розв'язати     шляхом державного регулювання

 

Рішення розроблено у відповідності до статті 23 Закону України «Про зайнятість населення», Порядку організації громадських та інших робіт тимчасового характеру затвердженого ПостановоюКабінету Міністрів України від 20.03.2013 №175, районної програми «Молодь Гадяччини» на 2012-2015 роки ( далі Програма ).

Держава забезпечує надання додаткової соціальної підтримки і забезпечення тимчасової зайнятості молодих осіб, які шукають роботу. Завдяки участі у громадських роботах молодь зможе сформувати трудові навички, отримати відповідний заробіток. Ці роботи організовуються відповідно до потреб міста, району та сприяють його соціальному розвитку.

 

  1. Цілі державного регулювання

 

Ціль рішення – забезпечення тимчасової зайнятості, тимчасове працевлаштування молоді, формування системи цінностей молоді.

 

  1. Способи досягнення зазначених цілей

 

Для підготовки проекту рішення, пропозиції про організацію і затвердження видів громадських робіт погоджено з підприємствами, установами, організаціями.

Результати виконання рішення будуть розглядатися на сесії районної ради.

 

  1. Механізм, який пропонується застосувати для розв'язання проблеми

 

Оплачувані громадські роботи організовуються роботодавцями незалежно від форми власності на договірній основі.

Для проведення оплачуваних громадських робіт між районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, районним центром зайнятості та роботодавцями укладається договір про організацію та проведення оплачуваних громадських робіт.

Договори про організацію та проведення оплачуваних громадських робіт укладаються в межах одного року.

   

  1. Обґрунтування можливості досягнення визначених цілей

 

Залучення неповнолітніх до суспільно-корисної праці, підтримання трудової мотивації та зменшення негативного впливу в молодіжному середовищі, додаткова соціальна підтримка.

 

  1. Очікувані результати від прийняття акту

 

На 2014 рік передбачається участь 20 неповнолітніх в оплачуваних громадських роботах за рахунок коштів місцевого бюджету.

 

  1. Строк дії акту Протягом 2014 року.

 

  1. Показники результативності регуляторного акту

 

Прийняття даного рішення дасть можливість підліткам та молоді у вільний від навчання час поповнити бюджет сім'ї, сформувати власну активну позицію суб'єкта економічних відносин, певне відношення молодої людини до праці.

Результативність регуляторного акту буде визначатися на підставі інформації районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді про кількість неповнолітніх, залучених до участі в громадських роботах.

 

8.1.          Розмір коштів, що витрачатимуться суб'єктами господарювання пов'язаними з виконанням вимог акту.

 

Фінансування оплачуваних громадських робіт проводиться за рахунок коштів місцевого бюджету в сумі 8341 грн., в межах коштів, затверджених Програмою на 2014 рік.

 

8.2.   Розмір   надходжень   до   державного   та   місцевих   бюджетів   і державних цільових коштів, пов'язаних з дією акта.

 

Розмір надходжень - відповідно до визначеної суб'єктами господарювання заробітної плати найманих працівників.

 

8.3. Рівень поінформованості

 

100 %.

 

  1. Заходи, за допомогою яких буде здійснюватися відстеження результативності регуляторного акту

 

Базове відстеження буде здійснено в серпні 2014 року. Повторне відстеження буде проведено через півроку після набрання чинності актом.

Методом, яким буде визначатись результативність даного регуляторного акту, є аналіз статистичної звітності районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

 

 

Директор районного центру

соціальних служб для сім'ї, дітей

та молоді                                                                                           В.О. Возниця