ГАДЯЦЬКА  РАЙОННА  РАДА

 

Протокол

спільного засідання постійних комісій районної ради

з питань бюджету, фінансів і  цін, соціально-економічного розвитку регіону, малого і середнього бізнесу та управління майном; з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення

 

15.10.2020

 

Зал засідань

районної ради

 

Присутні:

Члени комісії з питань бюджету, фінансів і  цін, соціально-економічного розвитку регіону, малого і середнього бізнесу та управління майном:

 

Верещака Ігор Миколайович

Дудко Володимир Григорович

Пилипенко Петро Федорович

Уманцев Олексій Володимирович

 

Члени комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення:

Власенко Олена Миколаївна

Ковальов Іван Олексійович

Волик Микола Олексійович

Пащенко Павло Михайлович

Ростовський Василь Іванович

 

Члени комісії з питань освіти, культури, молодіжної політики, спорту та туризму:

Гайдабура Світлана Борисівна

Хохуля Іван Олександрович

Лисак Людмила Миколаївна

 

Голова комісії з питань аграрної політики, земельних відносин, екології та раціонального природокористування:

Доля Іван Павлович

 

Запрошені:

Нікітенко Володимир Павлович, голова районної ради;

Бондаренко Сергій Михайлович, в.о. голови райдержадміністрації;

Пирогова Валентина Яківна, керуючий справами виконавчого апарату районної ради;

Панченко Лідія Михайлівна, керівник апарату райдержадміністрації;

Кононенко Людмила Василівна, начальник відділу управління майном Гадяцької районної ради;

Кулик Оксана Іванівна, начальник фінансового відділу райдержадміністрації;

Труш Лариса Володимирівна, завідувач сектору культури, молоді та спорту райдержадміністрації;

Тарасенко Віталій Юрійович, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації;

Шаповал Олександр Іванович, директор КНП «Гадяцька центральна районна лікарня»;

Шаповал Віра Володимирівна, головний  лікар  КНП «Гадяцький  ЦПМСД»;

Кирченков Володимир Петрович, директор комунального підприємства «Сервіс» Гадяцької районної ради;

Різун Любов Миколаївна, директор Гадяцької міськрайонної філії Полтавського обласного центру зайнятості;

Огілько Юлія Василівна, начальник відділу-центру надання адміністративних послуг;

Пивоварова Тетяна Дмитрівна, в.о.начальника відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, будівництва та екології райдержадміністрації;

Шадчнєва Яна Янаківна, директор КП «Гадяччина туристична»;

Тацій Євгенія Іванівна, директор КП «Інформаційний центр «Регіон».

Романенко Віктор Васильович, Краснолуцький сільський голова;

Бугайова Валентина Петрівна, Петрівсько-Роменський сільський голова;

Лідовий Ігор Григорович, Сергіївський сільський голова;

Луценко Віталій Олексійович, Великобудищанський сільський голова;

Дроботя Геннадій Миколайович, перший заступник Гадяцького міського голови;

Бабенко Алла Леонідівна, начальник фінансового управління Гадяцької міської ради;

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 1. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 9 місяців 2020 року.
 2. Про внесення змін до районної Програми підтримки діяльності

громадських організацій інвалідів, воїнів – інтернаціоналістів, ветеранів війни та праці, учасників антитерористичної операції та осіб, потерпілих від наслідків Чорнобильської катастрофи, на період  2019-2020 роки.

 1. Про внесення змін до районного бюджету на 2020 рік.
 2. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану КНП «Гадяцький центр первинної медико – санітарної допомоги» Гадяцької районної ради за ІІІ квартал 2020 року.
 3. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану КНП «Гадяцька центральна районна лікарня » Гадяцької районної ради за ІІІ квартал 2020 року.
 4. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану КП «Інформаційний центр « Регіон » Гадяцької районної ради за ІІІ квартал 2020 року.
 5. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану КП «Гадяччина туристична» Гадяцької районної ради за ІІІ квартал 2020 року.
 6. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану КП «Сервіс» Гадяцької районної ради за ІІІ квартал 2020 року.
 7. Про зміну діючих тарифів КП «Сервіс» Гадяцької районної ради на поводження з побутовими відходами для всіх категорій споживачів.
 8. Про вихід Гадяцької районної ради зі складу засновників КП «Сервіс» Гадяцької районної ради.
 9. Про затвердження плану розвитку КНП «Гадяцька ЦРЛ» Гадяцької районної ради на 2021 рік.
 10. Про надання згоди на передачу з балансу сектору освіти Гадяцької РДА на баланс КНП «Гадяцький ЦПМСД» Гадяцької районної ради транспортного засобу, що належить до спільної власності територіальних громад Гадяцького району.
 11. Про передачу з балансів Гадяцької районної ради та сектору освіти Гадяцької РДА на баланс КНП «Гадяцька ЦРЛ»  Гадяцької районної ради основних засобів,  що належать до спільної власності територіальних громад Гадяцького району.
 12. Про передачу основних засобів, необоротних активів КНП «Гадяцька ЦРЛ» Гадяцької районної ради із спільної власності територіальних громад Гадяцького району до комунальної власності Гадяцької міської об'єднаної територіальної громади та вихід зі складу засновників.
 13. Про безоплатну передачу необоротних активів Гадяцького науково-методичного центру, що належать до спільної власності територіальних громад Гадяцького району, до комунальної власності Гадяцької міської об’єднаної територіальної громади.
 14. Про передачу основних засобів із спільної власності територіальних громад Гадяцького району Полтавському обласному центру зайнятості.
 15. Про безоплатну передачу нерухомого майна, основних засобів, інших необоротних матеріальних активів із спільної власності територіальних громад Гадяцького району та балансів установ до комунальної власності Гадяцької міської об’єднаної територіальної громади.
 16. Про безоплатну передачу нерухомого майна, основних засобів із спільної власності територіальних громад Гадяцького району  та балансів установ до комунальної власності Петрівсько-Роменської об'єднаної територіальної громади.
 17. Про припинення юридичної особи відділу управління майном Гадяцької районної ради шляхом ліквідації.
 18. Про передачу з балансу відділу управління майном Гадяцької районної ради основних засобів та необоротних матеріальних активів, що належать до спільної власності територіальних громад Гадяцького району, на баланс Гадяцької районної ради.
 19. Про укладання трудового контракту з Труш Л.В.

 

 

 

СЛУХАЛИ: Кулик О.І., начальника фінансового відділу райдержадміністрації, яка представила звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2020 року.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради затвердити звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2020 року.

СЛУХАЛИ: Тарасенка В.Ю., начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації, який представив проєкт рішення про внесення змін до районної Програми підтримки діяльності громадських організацій інвалідів, воїнів-інтернаціоналістів, ветеранів війни та праці, учасників антитерористичної операції та осіб, потерпілих від наслідків Чорнобильської катастрофи, на період  2019-2020 роки.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради затвердити рішення про внесення змін до районної Програми підтримки діяльності громадських організацій інвалідів, воїнів-інтернаціоналістів, ветеранів війни та праці, учасників антитерористичної операції та осіб, потерпілих від наслідків Чорнобильської катастрофи, на період  2019-2020 роки.

СЛУХАЛИ: Кулик О.І., начальника фінансового відділу райдержадміністрації, яка доповіла про внесення змін до районного бюджету на 2020 рік.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради внести зміни до районного бюджету на 2020 рік.

СЛУХАЛИ: Шаповал В.В., головного лікаря КНП «Гадяцький ЦПМСД»,  яка представила на затвердження звіт про виконання фінансового плану КНП «Гадяцький  центр первинної медико-санітарної допомоги» Гадяцької районної ради за ІІІ квартал 2020 року.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради затвердити звіт про виконання фінансового плану КНП «Гадяцький  центр первинної медико-санітарної допомоги» Гадяцької районної ради за ІІІ квартал 2020 року.

СЛУХАЛИ: Шаповала О.І., директора КНП «Гадяцька ЦРЛ», який ознайомив депутатів із звітом про виконання фінансового плану КНП «Гадяцька центральна районна лікарня » Гадяцької районної ради за ІІІ квартал 2020 року.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради затвердити звіт про виконання фінансового плану КНП «Гадяцька центральна районна лікарня » Гадяцької районної ради за ІІІ квартал 2020 року.

СЛУХАЛИ: Тацій Є.І., директора КП «Інформаційний центр «Регіон», яка представила проєкт рішення про затвердження звіту про виконання фінансового плану КП «Інформаційний центр « Регіон » Гадяцької районної ради за ІІІ квартал 2020 року.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради затвердити звіт про виконання фінансового плану КП «Інформаційний центр « Регіон » Гадяцької районної ради за ІІІ квартал 2020 року.

СЛУХАЛИ: Шадчнєву Я.Я., директора КП «Гадяччина туристична», яка представила звіт про виконання фінансового плану КП «Гадяччина туристична» Гадяцької районної ради за ІІІ квартал 2020 року.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради затвердити звіт про виконання фінансового плану КП «Гадяччина туристична» Гадяцької районної ради за ІІІ квартал 2020 року.

СЛУХАЛИ: Кирченкова В.П., директора КП «Сервіс», який представив звіт про виконання фінансового плану КП «Сервіс» Гадяцької районної ради за ІІІ квартал 2020 року.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії затвердити звіт про виконання фінансового плану КП «Сервіс» Гадяцької районної ради за ІІІ квартал 2020 року.

СЛУХАЛИ: Кирченкова В.П., директора КП «Сервіс», який ознайомив присутніх із проєктом рішення про зміну діючих тарифів КП «Сервіс» Гадяцької районної ради на поводження з побутовими відходами для всіх категорій споживачів.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії затвердити зміни діючих тарифів КП «Сервіс» Гадяцької районної ради на поводження з побутовими відходами для всіх категорій споживачів.

СЛУХАЛИ: Бондаренка С.М., в.о. голови райдержадміністрації, який доповів   про вихід Гадяцької районної ради зі складу засновників КП «Сервіс».

ВИСТУПИЛИ: Лідовий І.Г., голова Сергіївської ОТГ, який зазначив, що КП «Сервіс» створювалося за кошти районного бюджету і дольова участь у ньому є кожної сільської ради.

Романенко В.М.., Краснолуцький сільський голова зазначив, що це питання слід допрацювати з головами усіх сільських рад.

Нікітенко В.П., голова районної ради зазначив, що підприємство слід зберегти в інтересах громад.

Уманцев О.В. повідомив, що у разі поділу Петрівсько-Роменська ОТГ має 30% статутного фонду підприємства. Тому логічно передати підприємтство на цю громаду з дольовою участю кожної ОТГ.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати головам ОТГ допраювати дане питання і винести на розгляд сесії рішення про вихід районної ради зі складу засновників КП «Сервіс».

СЛУХАЛИ: Шаповала О.І., директора КНП «Гадяцька ЦРЛ», який представив план розвитку КНП «Гадяцька ЦРЛ» Гадяцької районної ради на 2021 рік.

ВИСТУПИЛИ: Нікітенко В.П.. голова районної ради, який запитав, чи лікують у районній лікарні хворих з інфарктами та інсультами?

Шаповал О.І. відповів, що хворих з інфарктами відправлятимуть на Полтаву. Можна було б і на Миргород, але туди жахлива дорога. Хворих з інсультами зараз лікують у Гадячі, але потрібно придбати КТ, щоб працювати по протоколах і отримувати кошти з держбюджету за лікування таких хворих.

До кінця цього року можливе придбання КТ.

Уманцев О.І., який запитав, чи передбачається придбання мамографа?

Шаповал О.І. повідомив, що можливість є, але водночас є потреба у придбанні іншої, більш необхідної медтехніки. Слід розставити пріоритети.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради затвердити план розвитку КНП «Гадяцька ЦРЛ» Гадяцької районної ради на 2021 рік.

СЛУХАЛИ: Кононенко Л.В., начальника відділу управління майном районної ради, яка представила проєкт рішення про надання згоди на передачу з балансу сектору освіти Гадяцької  РДА на баланс КНП «Гадяцький ЦПМСД» Гадяцької районної ради транспортного засобу, що належить до спільної власності територіальних громад Гадяцького району.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради затвердити рішення про надання згоди на передачу з балансу сектору освіти Гадяцької  РДА на баланс КНП «Гадяцький ЦПМСД» Гадяцької районної ради транспортного засобу, що належить до спільної власності територіальних громад Гадяцького району.

СЛУХАЛИ: Кононенко Л.В., начальника відділу управління майном районної ради, яка ознайомила присутніх із проєктом рішення про передачу з балансів  Гадяцької районної ради та сектору освіти Гадяцької РДА на баланс КНП «Гадяцька ЦРЛ»  Гадяцької районної ради основних засобів,  що належать до спільної власності територіальних громад Гадяцького району.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради затвердити рішення про передачу з балансів  Гадяцької районної ради та сектору освіти Гадяцької РДА на баланс КНП «Гадяцька ЦРЛ»  Гадяцької районної ради основних засобів,  що належать до спільної власності територіальних громад Гадяцького району.

СЛУХАЛИ: Кононенко Л.В., начальника відділу управління майном районної ради, яка  представила проєкт рішення про передачу основних засобів, необоротних активів КНП «Гадяцька ЦРЛ» Гадяцької районної ради із спільної власності територіальних громад Гадяцького району до комунальної власності Гадяцької міської об'єднаної територіальної громади та вихід зі складу засновників.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради затвердити рішення про передачу основних засобів, необоротних активів КНП «Гадяцька ЦРЛ» Гадяцької районної ради із спільної власності територіальних громад Гадяцького району до комунальної власності Гадяцької міської об'єднаної територіальної громади та вихід зі складу засновників.

СЛУХАЛИ: Кононенко Л.В., начальника відділу управління майном районної ради, яка доповіла про безоплатну передачу необоротних активів Гадяцького науково-методичного центру, що належать до спільної власності територіальних громад Гадяцького району, до комунальної власності Гадяцької міської об’єднаної територіальної громади.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради затвердити рішення про безоплатну передачу необоротних активів Гадяцького науково-методичного центру, що належать до спільної власності територіальних громад Гадяцького району, до комунальної власності Гадяцької міської об’єднаної територіальної громади.

СЛУХАЛИ: Кононенко Л.В., начальника відділу управління майном районної ради, яка представила проєкт рішення про передачу основних засобів із  спільної власності територіальних громад Гадяцького району Полтавському обласному центру зайнятості.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради затвердити рішення про передачу основних засобів із  спільної власності територіальних громад Гадяцького району Полтавському обласному центру зайнятості.

СЛУХАЛИ: Кононенко Л.В., начальника відділу управління майном районної ради, яка ознайомила депутатів із проєктом рішення про безоплатну передачу нерухомого майна, основних засобів, інших необоротних матеріальних активів із спільної власності територіальних громад Гадяцького району та балансів установ до комунальної власності Гадяцької міської об’єднаної територіальної громади.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради затвердити рішення про безоплатну передачу нерухомого майна, основних засобів, інших необоротних матеріальних активів із спільної власності територіальних громад Гадяцького району та балансів установ до комунальної власності Гадяцької міської об’єднаної територіальної громади.

СЛУХАЛИ: Кононенко Л.В., начальника відділу управління майном районної ради, яка доповіла про безоплатну передачу нерухомого майна, основних засобів із спільної власності територіальних громад  Гадяцького району  та балансів установ до комунальної власності Петрівсько-Роменської об'єднаної територіальної громади.

ВИСТУПИЛИ: Дроботя Г. М., перший заступник Гадяцького міського голови, який зазначив, що об’єкти спільної власності територільних громад, що знаходяться на їх території, мають бути передані цим громадам. Відповідно дана будівля має бути передана до міської громади. Тим більше, що міська рада приймала рішення про ініціювання передачі об’єктів, в тому числі і цього приміщення. Були відповідні домовленості, згідно яких установи та приміщення районної ради передавалися до міської ради. Якщо домовленості не дотримуються, то міська рада буде переглядати рішення про приймання деяких установ районної ради, адже вони несуть додаткове фінансове навантаження.

Бугайова В.П., Петрівсько-Роменський сільський голова повідомила, що у цьому приміщенні планується створити ЦНАП для всіх ОТГ району.

Нікітенко В.П. повідомив, що всі ОТГ рівноправні, тому майно слід ділити порівну.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради затвердити рішення про безоплатну передачу нерухомого майна, основних засобів із спільної власності територіальних громад  Гадяцького району  та балансів установ до комунальної власності Петрівсько-Роменської об'єднаної територіальної громади.

СЛУХАЛИ: Кононенко Л.В., начальника відділу управління майном районної ради, яка доповіла про припинення юридичної особи відділу управління майном Гадяцької районної ради шляхом ліквідації.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради затвердити рішення про припинення юридичної особи відділу управління майном Гадяцької районної ради шляхом ліквідації.

СЛУХАЛИ: Кононенко Л.В., начальника відділу управління майном районної ради, яка представила проєкт рішення про передачу з балансу відділу управління майном Гадяцької районної ради основних засобів та необоротних матеріальних активів, що належать до спільної власності територіальних громад Гадяцького району, на баланс Гадяцької районної ради.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради затвердити рішення про передачу з балансу відділу управління майном Гадяцької районної ради основних засобів та необоротних матеріальних активів, що належать до спільної власності територіальних громад Гадяцького району, на баланс Гадяцької районної ради.

СЛУХАЛИ: Пирогову В.Я., керуючу справами виконавчого апарату районної ради, яка повідомила, що Труш Л.В. пройшла конкурс на посаду директора Гадяцького районного будинку культури та запропонувала підтримати рішення про укладання з нею трудового контракту.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради затвердити рішення про укладання трудового контракту з Труш Л.В.

  

 

Заступник голови постійної комісії

з питань бюджету, фінансів і  цін,

соціально-економічного розвитку регіону,

 малого і середнього бізнесу та управління майном                              В.Г. Дудко

 

 

Голова постійної комісії

з питань охорони здоров'я та

соціального захисту населення                                                         О.М. Власенко