ГАДЯЦЬКА  РАЙОННА  РАДА

 

Протокол

спільного засідання постійних комісій районної ради

з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення,

з питань місцевого самоврядування, забезпечення законності і правопорядку, депутатської діяльності та етики, зв’язків  із засобами масової інформації, з питань освіти, культури, молодіжної політики, спорту та туризму

 

16.06.2020

 

Зал засідань

районної ради

 

Присутні:

Члени комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення:

Власенко Олена Миколаївна

Ковальов Іван Олексійович

Пасюта Михайло Іванович

Волик микола Олексійович

Пащенко Павло Михайлович

 

Члени комісії з питань місцевого самоврядування, забезпечення законності, правопорядку, депутатської діяльності та етики, зв’язків із засобами масової інформації:

Оробей Віктор Андрійович

Буханець Тамара Іванівна

Кревсун Іван Михайлович

Пашко Сергій Дмитрович

 

Члени комісії з питань освіти, культури, молодіжної політики, спорту та туризму:

Гайдабура Світлана Борисівна

Хохуля Іван Олександрович

Огризько Ігор Васильович

Близнюк Ігор Олександрович

 

 

Запрошені:

Нікітенко Володимир Павлович, голова районної ради;

Бондаренко Сергій Михайлович, в.о. голови райдержадміністрації;

Пирогова Валентина Яківна, керуючий справами виконавчого апарату районної ради;

Кононенко Людмила Василівна, начальник відділу управління майном Гадяцької районної ради;

Кулик Оксана Іванівна, начальник фінансового відділу райдержадміністрації;

Тарасенко Віталій Юрійович, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації;

Труш Лариса Володимирівна, завідувач сектору культури, молоді та спорту райдержадміністрації;

Шаповал Віра Володимирівна, головний лікар КНП «Гадяцький ЦПМСД»;

Бережний Іван Іванович, голова районної організації ветеранів війни та праці;

Зайцев Юрій Сергійович, юрисконсульт КНП «Гадяцька центральна районна лікарня»;

Різніченко Зоя Олексіївна, голова районної організації інвалідів;

Биченко Віталій Васильович, голова ради Гадяцького районного добровільного товариства «Союз Чорнобиль»;

Шадчнєва Яна Янаківна, т.в.о.директора КП «Гадяччина туристична»;

Тацій Євгенія Іванівна, директор КП «Інформаційний центр «Регіон».

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 1. Інформація про  надходження і використання благодійних внесків  від фізичних  та юридичних осіб  КНП «Гадяцька центральна районна лікарня»  Гадяцької районної ради  за період  із 12.03 до 12.06.2020 року.
 2. Інформація про  надходження і використання благодійних внесків  від фізичних  та юридичних осіб  КНП «Гадяцький ЦПМСД»  Гадяцької районної ради  за період  із 12.03 до 16.06.2020.
 3. Про хід виконання районної програми «Відродження історико-культурної спадщини Гадяцького краю на 2017-2020 роки».
 4. Про хід виконання районної Програми підтримки діяльності громадських організацій інвалідів, воїнів-інтернаціоналістів, ветеранів війни та праці, учасників антитерористичної операції та осіб, потерпілих від наслідків Чорнобильської катастрофи на період 2019-2020 роки.
 5. Про створення центру професійного розвитку педагогічних працівників.
 6. Звіт виконуючого обов'язки голови районної державної адміністрації  Бондаренка С.М.  про здійснення делегованих районною радою повноважень  за  період  з  березня  2019  по  червень  2020 року.
 7. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 3 місяці 2020 року.
 8. Про внесення змін до районної Програми підтримки діяльності громадських організацій інвалідів, воїнів – інтернаціоналістів, ветеранів війни та праці, учасників антитерористичної операції та осіб, потерпілих від наслідків Чорнобильської катастрофи на період 2019 -2020 роки.
 9. Про внесення змін та доповнень до районної Програми місцевих стимулів для медичних працівників Гадяцького району на 2017-2020 роки.
 10. Про внесення змін до районного бюджету на 2020 рік.
 11. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану КНП «Гадяцький центр первинної медико-санітарної допомоги» Гадяцької районної ради за І квартал 2020 року.
 12. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану КНП «Гадяцька центральна районна лікарня » Гадяцької районної ради за І квартал 2020 року.
 13. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану КП «Інформаційний центр «Регіон» Гадяцької районної ради за І квартал 2020 року.
 14. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану КП «Гадяччина туристична» Гадяцької районної ради за І квартал 2020 року.
 15. Про внесення змін до Положення про проведення конкурсу та призначення на посаду керівників комунальних закладів загальної середньої освіти, що належать до спільної власності територіальних громад Гадяцького району та Типової форми контракту та затвердження їх в новій редакції.
 16. Про укладання контракту з Шаповалом Олександром Івановичем.
 17. Про припинення трудових відносин з керівником КНП «Гадяцька ЦРЛ» Гадяцької районної ради Басарабом Олександром Івановичем.

  

СЛУХАЛИ: Зайцева Ю.С., юрисконсульта КНП «Гадяцька ЦРЛ» Гадяцької районної ради, який ознайомив присутніх із         інформацією  про  надходження і використання благодійних внесків  від фізичних  та юридичних осіб  КНП «Гадяцька центральна районна лікарня»  Гадяцької районної ради  за період  із 12.03 до 05.06.2020 року.

ВИРІШИЛИ: Інформацію взяти до відома.

СЛУХАЛИ: Шаповал В.В., головного лікаря КНП «Гадяцький ЦПМСД», яка поінформувала про надходження і використання благодійних внесків  від фізичних  та юридичних осіб  КНП «Гадяцький ЦПМСД»  Гадяцької районної ради  за період  із 12.03 до 16.06.2020.

ВИРІШИЛИ: Інформацію взяти до відома.

СЛУХАЛИ: Труш Л. В., завідуючу сектором культури, молоді та спорту райдержадміністрації, яка прозвітувала про хід виконання районної програми «Відродження історико-культурної спадщини Гадяцького краю на 2017-2020 роки».

ВИРІШИЛИ: Затвердити рекомендації «Про хід виконання районної програми «Відродження історико-культурної спадщини Гадяцького краю на 2017-2020 роки».

СЛУХАЛИ: Бережного І. І., голову районної організації ветеранів війни та праці, який розповів про хід виконання районної Програми підтримки діяльності громадських організацій інвалідів, воїнів-інтернаціоналістів, ветеранів війни та праці, учасників антитерористичної операції та осіб, потерпілих від наслідків Чорнобильської катастрофи на період 2019-2020 роки.

ВИРІШИЛИ: Затвердити рекомендації «Про хід виконання районної Програми підтримки діяльності громадських організацій інвалідів, воїнів-інтернаціоналістів, ветеранів війни та праці, учасників антитерористичної операції та осіб, потерпілих від наслідків Чорнобильської катастрофи на період 2019-2020 роки».

СЛУХАЛИ: Бондаренка С.М., в.о. голови райдержадміністрації, який повідомив про наміри Гадяцької міської ради створити центр професійного розвитку педагогічних працівників та долучення до цього процесу районної влади.

ВИРІШИЛИ: Інформацію взяти до відома.

СЛУХАЛИ: Власенко О.М., голову постійної комісії, яка запропонувала заслухати на сесії районної ради звіт виконуючого обов'язки голови районної  державної адміністрації Бондаренка С.М.  про здійснення делегованих районною радою повноважень  за  період  з  березня  2019  по  червень  2020 року.

ВИРІШИЛИ: Заслухати звіт на сесії районної ради.

СЛУХАЛИ: Власенко О.М., голову постійної комісії, яка запропонувала заслухати звіт про виконання районного бюджету за 3 місяці 2020 року на сесії районної ради.

ВИРІШИЛИ: Заслухати звіт на сесії районної ради.

СЛУХАЛИ: Тарасенка В. Ю., начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації, який представив проєкт змін до районної Програми підтримки діяльності громадських організацій інвалідів, воїнів – інтернаціоналістів, ветеранів війни та праці, учасників антитерористичної операції та осіб, потерпілих від наслідків Чорнобильської катастрофи на період 2019-2020 роки.

ВИРІШИЛИ: Внести на розгляд сесії та затвердити зміни до районної Програми підтримки діяльності громадських організацій інвалідів, воїнів – інтернаціоналістів, ветеранів війни та праці, учасників антитерористичної операції та осіб, потерпілих від наслідків Чорнобильської катастрофи на період 2019-2020 роки.

СЛУХАЛИ: Бондаренка С.М., в.о. голови райдержадміністрації, який представив проєкт рішення про внесення змін та доповнень до районної Програми місцевих стимулів для медичних працівників Гадяцького району на 2017-2020 роки.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії внести зміни та доповнення до районної Програми місцевих стимулів для медичних працівників Гадяцького району на 2017-2020 роки.

СЛУХАЛИ: Кулик О.І., начальника фінансового відділу райдержадміністрації, яка доповіла про внесення змін до районного бюджету на 2020 рік.

 ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради внести зміни до районного бюджету на 2020 рік.

СЛУХАЛИ: Шаповал В.В., головного лікаря КНП «Гадяцький ЦПМСД», яка ознайомила присутніх із звітом про виконання фінансового плану КНП «Гадяцький центр первинної медико-санітарної допомоги» Гадяцької районної ради за І квартал 2020 року.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради затвердити звіт про виконання фінансового плану КНП «Гадяцький центр первинної медико-санітарної допомоги» Гадяцької районної ради за І квартал 2020 року.

СЛУХАЛИ: Зайцева Ю.С., юрисконсульта КНП «Гадяцька ЦРЛ» Гадяцької районної ради, який представив звіт про виконання фінансового плану КНП «Гадяцька центральна районна лікарня» Гадяцької районної ради за І квартал 2020 року.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради затвердити звіт про виконання фінансового плану КНП «Гадяцька центральна районна лікарня» Гадяцької районної ради за І квартал 2020 року.

СЛУХАЛИ: Тацій Є. І., директора КП «Інформаційний центр «Регіон», яка                         

зачитала присутнім звіт про виконання фінансового плану КП «Інформаційний центр «Регіон» Гадяцької районної ради за І квартал 2020 року.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради затвердити звіт про виконання фінансового плану КП «Інформаційний центр «Регіон» Гадяцької районної ради за І квартал 2020 року.

СЛУХАЛИ: Шадчнєву Я. Я., т.в.о. директора КП «Гадяччина туристична», яка ознайомила депутатів із звітом про виконання фінансового плану КП «Гадяччина туристична» Гадяцької районної ради за І квартал 2020 року.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради затвердити звіт про виконання фінансового плану КП «Гадяччина туристична» Гадяцької районної ради за І квартал 2020 року.

СЛУХАЛИ: Кононенко Л.В., начальника відділу управління майном районної ради, яка поінформувала про внесення змін до Положення про проведення конкурсу та призначення на посаду керівників комунальних закладів загальної середньої освіти, що належать до спільної власності територіальних громад Гадяцького району та Типової форми  контракту та затвердження їх в новій редакції.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради внести зміни до Положення про проведення конкурсу та призначення на посаду керівників комунальних закладів загальної середньої освіти, що належать до спільної власності територіальних громад Гадяцького району та Типової форми  контракту та затвердження їх в новій редакції.

СЛУХАЛИ: Кононенко Л.В., начальника відділу управління майном районної ради, яка представила проєкт рішення про призначення  Шаповала О. І. на посаду директора комунального некомерційного підприємства «Гадяцька центральна районна лікарня» Гадяцької районної ради як такого, що пройшов конкурсний відбір, на умовах трудового контракту.

ВИСТУПИЛИ:  Оробей В.А., голова постійної комісії, який зазначив, що назасіданні президії він пропонував не проводити конкурс на посаду директора КНП «Гадяцька ЦРЛ», однак його думки не прислухалися. Віктор Андрійович зазначив, що вважає конкурс непрозорим і повідомив, що по даному факту наразі проходить перевірка. Тому запропонував дане питання не вносити на розгляд сесії.

Нікітенко В.П. зазначив, що конкурс проведено в рамках чинного законодавства.

Осадча С.М., головний спеціаліст з питань юридичного забезпечення діяльності ради доповіла, що у депутатів виникав спір з приводу необхідності проходження спецперевірки переможцем конкурсу на посаду директора КНП «Гадяцька ЦРЛ». Вона повідомила, що спецперевірка, відповідно до чинного законодавства, не проводиться.

Волик М.О. закликав депутатів голосуванням визначитися, чи вносити дане питання на розгляд сесії.

ВИРІШИЛИ: Внести на розгляд чергової сесії районної ради питання про укладання трудового контракту з Шаповалом О.І.

Результати голосування: ЗА – 10; ПРОТИ – 3 (Оробей В.А., Кревсун І.М., Ковальов І.О.); УТРИМАЛИСЯ – 0.

СЛУХАЛИ: Кононенко Л.В., начальника відділу управління майном районної ради, яка представила на розгляд питання про припинення трудових відносин з керівником КНП «Гадяцька ЦРЛ» Гадяцької районної ради  Басарабом О. І.

ВИРІШИЛИ: Внести на розгляд чергової сесії районної ради питання про припинення трудових відносин з керівником КНП «Гадяцька ЦРЛ» Гадяцької районної ради  Басарабом О. І.

Результати голосування: ЗА – 10; ПРОТИ – 1 (Оробей В.А.); УТРИМАЛИСЯ – 2 (Кревсун І.М., Ковальов І.О.).

   

Голова постійної комісії

з питань охорони здоров'я та

соціального захисту населення                                                    О.М. Власенко

 

 Голова постійної комісії

з питань місцевого самоврядування,

забезпечення законності і правопорядку,

депутатської діяльності та етики,

зв’язків  із засобами масової інформації                                       В.А. Оробей

 

 Голова постійної комісії

з питань освіти, культури,

молодіжної політики, спорту і туризму                                         С.Б. Гайдабура