ГАДЯЦЬКА  РАЙОННА  РАДА

 

 

Протокол

спільного засідання постійних комісій районної ради

з питань місцевого самоврядування, забезпечення законності і правопорядку, депутатської діяльності та етики, зв’язків  із засобами масової інформації, з питань освіти, культури, молодіжної політики, спорту та туризму, з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення

 

14.08.2019

 

Зал засідань

районної ради

 

Присутні:

 

Члени комісії з питань місцевого самоврядування, забезпечення законності, правопорядку, депутатської діяльності та етики, зв’язків із засобами масової інформації:

Оробей Віктор Андрійович

Кревсун Іван Михайлович

Заїка Наталія Іванівна

Пашко Сергій Дмитрович

Буханець Тамара Іванівна

 

Члени комісії з питань освіти, культури, молодіжної політики, спорту та туризму:

Гайдабура Світлана Борисівна

Білик Світлана Михайлівна

Інзик Сергій Іванович

Хохуля Іван Олександрович

Огризько Ігор Васильович

 

Члени комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення:

Власенко Олена Миколаївна

Ковальов Іван Олексійович

Мотрич Дмитро Миколайович

Пасюта Михайло Іванович

 

Запрошені:

Нікітенко Володимир Павлович, голова районної ради;

Бондаренко Сергій Михайлович, в.о. голови райдержадміністрації;

Шаповал Олександр Іванович, заступник голови райдержадміністрації;

Мигаль Наталія Григорівна, керуючий справами виконавчого апарату районної ради;

Пирогова Валентина Яківна, начальник відділу організаційно-правової роботи виконавчого апарату районної ради;

Ботінок Тетяна Федорівна, в.о. керівника апарату райдержадміністрації;

Кулик Оксана Іванівна, начальник фінансового управління райдержадміністрації;

Ростовський Василь Іванович, в.о. головного лікаря КНП «Гадяцький центр первинної медико-санітарної допомоги»;

Ілляшенко Ірина Іванівна, заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації;

Зливко Леся Олександрівна, начальник відділу освіти райдержадміністрації;

Панасенко Віта Олегівна, економіст відділу освіти райдержадміністрації;

Драч Яна Петрівна, юрист-консульт відділу освіти Гадяцької  районної державної адміністрації;

Сидоренко Тетяна Олександрівна, директор Гадяцького науково-методичного центру;

Воронцова Леся Миколаївна, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації;

Возниця Володимир Олександрович, директор Гадяцького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді;

Панасенко Оксана Володимирівна, головний спеціаліст відділу культури райдержадміністрації;

Труш Лариса Володимирівна, начальник відділу культури райдержадміністрації;

Жуківець Олена Миколаївна, директор комунального підприємства «Гадяччина туристична»;

Різніченко Зоя Олексіївна, голова районної організації інвалідів;

Луценко Віталій Олексійович, Плішивецький сільський голова

Тацій Євгенія Іванівна, директор КП «Інформаційний центр «Регіон».

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 1. Про хід виконання районної Програми «Молодь Гадяччини» на 2018-2020 роки за 2018-2019 роки.
 2. Про хід виконання Комплексної програми розвитку освітньої галузі Гадяцького району на 2016-2020 роки за 2018-2019 н.р.
 3. Про виконання КП «Гадяччина туристична» статутних завдань та завдань, передбачених районною Програмою «Розвитку туризму у Гадяцькому районі на 2018-2022 роки».
 4. Про затвердження звіту по районному бюджету за 6 місяців 2019 року.
 5. Про внесення змін до районної Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2016-2020 роки.
 6. Про внесення змін до районної Програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги Гадяцького району на 2018-2020 р.
 7. Про внесення змін та доповнень до районної Комплексної Програми профілактики злочинності та правопорушень на 2016-2020 роки.
 8. Про внесення змін до районної Програми підтримки діяльності громадських організацій інвалідів, воїнів-інтернаціоналістів, ветеранів війни та праці, учасників антитерористичної операції та осіб, потерпілих від наслідків Чорнобильської катастрофи на період 2019-2020 роки.
 9. Про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік.
 10. Про припинення Плішивецької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Гадяцької районної ради Полтавської області шляхом її ліквідації.
 11. Про звернення депутатів Гадяцької районної ради сьомого скликання Полтавської областідо депутатів, сільських голів, голів ОТГ Лохвицького та Зіньківського районів.

 

СЛУХАЛИ: Панасенко О.В., головний спеціаліст відділу культури райдержадміністрації, яка доповіла про хід виконання районної Програми «Молодь Гадяччини» на 2018-2020 роки за 2018-2019 роки.

ВИСТУПИЛИ: Воронцова Л.М., начальник служби у справах дітей райдержадміністрації, яка співдоповіла по даному питанню.

Возниця В.О., директор Гадяцького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, який співдоповів по даному питанню

ВИРІШИЛИ: Затвердити рекомендації «        Про хід виконання районної Програми «Молодь Гадяччини» на 2018-2020 роки за 2018-2019 роки».

СЛУХАЛИ: Зливко Л.О., начальник відділу освіти райдержадміністрації, яка доповіла про хід виконання Комплексної програми розвитку освітньої галузі Гадяцького району на 2016-2020 роки за 2018-2019 н.р

ВИСТУПИЛИ: Сидоренко Т. О., директор Гадяцького науково-методичного центру, яка співдоповіла по даному питанню.

Оробей В.А., голова постійної комісії, який закликав відділ освіти райдержадміністрації та науково-методичний центр поліпшити співпрацю з  сільськими головами, батьківською громадськістю освітніх закладів.

Білик С.М., депутат районної ради, яка запропонувала разом із конкурсами «Учитель року» та «Педагог-інноватор» проводити конкурс «Методист року» за участі методистів району.

ВИРІШИЛИ: Затвердити рекомендації «Про хід виконання Комплексної програми розвитку освітньої галузі Гадяцького району на 2016-2020 роки за 2018-2019 н.р.».

СЛУХАЛИ: Жуківець О.М., директора комунального підприємства «Гадяччина туристична», яка відзвітувала про виконання статутних завдань та завдань, передбачених районною Програмою «Розвиток туризму у Гадяцькому районі на 2018-2022 роки».

ВИСТУПИЛИ: Труш Л.В., начальник відділу культури райдержадміністрації, яка співдоповіла по даному питанню.

Оробей В.А., голова постійної комісії вказав, що потрібно більше працювати на прибуток.

Нікітенко В.П. вказав, що підприємство має краще працювати і заробляти більше коштів.

ВИРІШИЛИ: Затвердити рекомендації «Про виконання КП «Гадяччина туристична» статутних завдань та завдань, передбачених районною Програмою «Розвитку туризму у Гадяцькому районі на 2018-2022 роки».

СЛУХАЛИ: Кулик О.І., начальника фінансового управління райдержадміністрації, яка представила звіт по районному бюджету за 6 місяців 2019 року.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради затвердити звіт по районному бюджету за 6 місяців 2019 року.

СЛУХАЛИ: Бондаренка С.М., в.о. голови райдержадміністрації, який ознайомив присутніх із проектом змін до районної Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2016-2020 роки.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради внести зміни до районної Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2016-2020 роки.

СЛУХАЛИ: Бондаренка С.М., в.о. голови райдержадміністрації, який доповів про внесення змін до районної  Програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги Гадяцького району на 2018-2020 роки.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради внести зміни до

районної Програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги Гадяцького району на 2018-2020 роки.

СЛУХАЛИ: Бондаренка С.М., в.о. голови райдержадміністрації, який представив проект змін та доповнень до районної Комплексної Програми профілактики злочинності та правопорушень на 2016-2020 роки.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради внести зміни та доповнення до районної Комплексної Програми профілактики злочинності та правопорушень на 2016-2020 роки.

СЛУХАЛИ: Ілляшенко І. І., заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації, яка ознайомила депутатів із проектом змін до районної Програми підтримки діяльності громадських організацій інвалідів, воїнів-інтернаціоналістів, ветеранів війни та праці, учасників антитерористичної операції та осіб, потерпілих від наслідків Чорнобильської катастрофи на період 2019-2020 роки.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради внести зміни

до районної Програми підтримки діяльності громадських організацій інвалідів, воїнів-інтернаціоналістів, ветеранів війни та праці, учасників антитерористичної операції та осіб, потерпілих від наслідків Чорнобильської катастрофи на період 2019-2020 роки.

СЛУХАЛИ: Кулик О.І., начальника фінансового управління райдержадміністрації, яка поінформувала депутатів про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради внести зміни до районного бюджету на 2019 рік.

СЛУХАЛИ: Бондаренка С.М., в.о. голови райдержадміністрації, який доповів про можливість припинення Плішивецької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Гадяцької районної ради шляхом її ліквідації.

ВИСТУПИЛИ: Луценко В.О., Плішивецький сільський голова доповів, що сільською радою проведені слухання, де мешканці дійшли висновку, що немає сенсу тримати школу, де в класі по1-2 дітей. Він запропонував призупинити діяльність навчального закладу.

Оробей В.А. зазначив, що, зі слів батьків дітей, які навчаються у школі, у них існує недовіра до вчителів, і винними у цьому вони вбачають відділ освіти райдержадміністрації.

Нікітенко В.П., голова районної ради вказав, що на сьогодні усе вирішують кадри. І відділ освіти разом із сільським головою недопрацювали у вирішенні кадрових питань у навчальному закладі. Саме тому, на думку голови районної ради, батьки почали забирати дітей з Плішивецької ЗОШ і переводити у сусідні Великобудищанську та Книшівську школи. Можливо після утворення ОТГ діяльність школи відновиться, тому Володимир Нікітенко також наполіг на тому, щоб не ліквідовувати ЗОШ, а призупинити діяльність.

ВИРІШИЛИ: Призупинити діяльність Плішивецької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Гадяцької районної  ради Полтавської області.

СЛУХАЛИ: Шаповала О.І., заступника голови райдержадміністрації, який представив проект Звернення депутатів Гадяцької районної ради сьомого скликання Полтавської області до депутатів, сільських голів, голів ОТГ Лохвицького та Зіньківського районів.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради прийняти Звернення депутатів Гадяцької районної ради сьомого скликання Полтавської області до депутатів, сільських голів, голів ОТГ Лохвицького та Зіньківського районів

 

 

 

Голова постійної комісії

з питань освіти, культури,

молодіжної політики, спорту і туризму                                         С.Б. Гайдабура

 

Голова постійної комісії

з питань місцевого самоврядування,

забезпечення законності і правопорядку,

депутатської діяльності та етики,

зв’язків  із засобами масової інформації                                     В.А. Оробей

 

Голова постійної комісії

з питань охорони здоров'я та

соціального захисту населення                                                    О.М. Власенко