ГАДЯЦЬКА  РАЙОННА  РАДА

 

Протокол

засідання постійної комісії районної ради

з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення

 

05.07.2019

 

Зал засідань

районної ради

 

Присутні:

 

Члени комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення:

Власенко Олена Миколаївна

Ковальов Іван Олексійович

Мотрич Дмитро Миколайович

Пащенко Павло Михайлович

Волик Микола Олексійович

 

Запрошені:

Нікітенко Володимир Павлович, голова районної ради;

Бондаренко Сергій Михайлович, перший заступник голови райдержадміністрації;

Мигаль Наталія Григорівна, керуючий справами виконавчого апарату районної ради;

Оробей Віктор Андрійович, голова постійної комісії;

Басараб Олександр Іванович, головний лікар КНП «Гадяцька ЦРЛ»;

Тарасенко Віталій Юрійович, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

  1. Про хід виконання Програми покращення умов обслуговування населення Гадяцького району КНП «Гадяцька центральна районна лікарня» Гадяцької районної ради на 2018-2020 роки.

СЛУХАЛИ: Власенко О.М., голову постійної комісії, яка ознайомила присутніх із протоколом засідання робочої групи по вивченню питання «Про хід виконання Програми покращення умов обслуговування населення Гадяцького району КНП «Гадяцька центральна районна лікарня».

ВИСТУПИЛИ: Нікітенко В.П., голова районної ради, який зазначив, що прикрі випадки, які стаються із пацієнтами центральної районної лікарні, говорять про низьку кваліфікацію медичних працівників та халатне відношення до роботи. Він звернувся до головного лікаря посилити контроль за дотриманням належного рівня трудової, технологічної і виконавської дисципліни і  наполіг, щоб робоча група продовжила працювати до кінця року.

ВИСТУПИЛИ: Тарасенко В.Ю., начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації, член робочої групи, який запропонував направити бригаду лікарів, які брали участь у підготовці та проведенні оперативного втручання гр. Фенько, до атестаційної комісії Департаменту охорони здоров'я Полтавської ОДА.

ВИСТУПИЛИ: Бондаренко С.М.., перший заступник голови райдержадміністрації, який закликав головного лікаря дбати про життя людей, про позитивний імідж закладу охорони здоров’я та висвітлювати інформацію про діяльність у ЗМІ.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рекомендації «Про хід виконання Програми покращення умов обслуговування населення Гадяцького району КНП «Гадяцька центральна районна лікарня» Гадяцької районної ради на 2018-2020 роки.».

 

 

 

Голова постійної комісії                                                                 О.М. Власенко