ГАДЯЦЬКА  РАЙОННА  РАДА

 

Протокол

спільного засідання постійних комісій районної ради

з питань освіти, культури, молодіжної політики, спорту та туризму, з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення та з питань місцевого самоврядування, забезпечення законності і правопорядку, депутатської діяльності та етики, зв’язків  із засобами масової інформації

 

15.08.2018

 

Зал засідань

районної ради

 

Присутні:

Члени комісії з питань освіти, культури, молодіжної політики, спорту та туризму:

Гайдабура Світлана Борисівна

Інзик Сергій Іванович

Білик Світлана Михайлівна

Огризько Ігор Васильович

Хохуля Іван Олександрович

 

Члени комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення:

Власенко Олена Миколаївна

Мотрич Дмитро Миколайович

Пащенко Павло Михайлович

Пасюта Михайло Іванович

 

Члени комісії з питань місцевого самоврядування, забезпечення законності, правопорядку, депутатської діяльності та етики, зв’язків із засобами масової інформації:

Оробей Віктор Андрійович

Андрушечко Василь Миколайович

Кревсун Іван Михайлович

Буханець Тамара Іванівна

Корнієнко Василь Володимирович

Пашко Сергій Дмитрович

 

Запрошені:

Нікітенко Володимир Павлович, голова районної ради;

Матюшенко Олексій Володимирович, голова райдержадміністрації;

Бондаренко Сергій Михайлович, перший заступник голови райдержадміністрації;

Шаповал Олександр Іванович, заступник голови райдержадміністрації;

Мигаль Наталія Григорівна, керуючий справами виконавчого апарату районної ради;

Пирогова Валентина Яківна, начальник відділу організаційно-правової роботи виконавчого апарату районної ради;

Кулик Оксана Іванівна, начальник фінансового управління райдержадміністрації;

Кононенко Людмила Василівна, начальник відділу управління майном Гадяцької районної ради.

Панасенко Оксана Володимирівна, в.о. начальника відділу культури райдержадміністрації;

Зливко Леся Олександрівна, начальник відділу освіти райдержадміністрації;

Басараб Олександр Іванович, головний лікар Гадяцької ЦРЛ;

Шаповал Віра Володимирівна, головний лікар КЗ «Гадяцький ЦПМСД»;

Тарасенко Віталій Юрійович, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації;

Гринь Володимир Олексійович, начальник Гадяцького відділу Миргородської місцевої прокуратури;

Ященко Інна Іванівна, начальник сектору моніторингу Гадяцького ВП ГУ НП в Полтавській області;

Тацій Євгенія Іванівна, директор КП «Інформаційний центр «Регіон»;

Боцула Володимир Миколайович, заступник голови Гадяцької районної організації української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів).

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 1. Про стан боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності органів правопорядку на території Гадяцького району за перше півріччя 2018 року.
 2. Про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності органів прокуратури на території Гадяцького району за перше півріччя 2018 року.
 3. Про заходи з профілактики, діагностики та лікування хворих на цукровий діабет в Гадяцькому районі.
 4. Про Звернення Гадяцької районної організації української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів).
 5. Про затвердження звіту по  районному бюджету за 6  місяців 2018  року.
 6. Про внесення змін та доповнень до районної Комплексної програми профілактики злочинності та правопорушень на 2016–2020 роки.Про внесення змін до районної Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2016-2019 роки.
 7. Про внесення змін та доповнень до Комплексної Програми мобілізаційної підготовки Гадяцького району на 2017 -2019 роки.
 8. Про внесення змін та доповнень до програми за участю відділу поліції та установ освіти Гадяцького району «Навчай, захищай, обороняй, рятуй» на 2018 -2020 роки.
 9. Про внесення змін до районної Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2016-2019 роки.
 10. Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.
 11. Про внесення змін до рішення Гадяцької районної ради від 12.07.2018

«Про затвердження Положення про проведення конкурсу та призначення  на посаду керівників комунальних закладів загальної середньої освіти, що належать до спільної власності територіальних громад Гадяцького району».

 1. Про подання на обласний конкурс проектів розвитку територіальних

громад Полтавської області 2018 року  Проекту «Річка Псел – дружня для всіх».

 1. Про Звернення депутатів Гадяцької районної ради до депутатів Верховної Ради України щодо подолання вето Президента України на Закон України № 5495.
 2. Про підтримку звернення депутатів Чернігівської районної ради до Міністра внутрішніх справ України Авакова Арсена Борисовича.

 

СЛУХАЛИ: Ороб’я В.А, голову постійної комісії, який запропонував звіт   начальника Гадяцького відділу поліції про стан боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності органів правопорядку на території Гадяцького району за перше півріччя 2018 року заслухати на сесії районної ради

та задав запитання начальнику сектору моніторингу Ященко І.І., щоб почути відповідь на сесії, зокрема:

 1. Кількість затриманих водіїв у нетверезому стані за перше півріччя.
 2. Інформування у ЗМІ про роботу Гадяцького відділу поліції.
 3. Яким чином проводиться робота у школах з профілактики дорожнього травматизму.

ВИСТУПИЛИ: Ященко І.І., начальнику сектору моніторингу Гадяцького ВП, яка повідомила, що за перше півріччя затримано 46 водіїв, які перебували у нетверезому стані. На інші запитання відповість начальник відділу поліції на сесії.

ВИРІШИЛИ: Заслухати інформацію про стан боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності органів правопорядку на території Гадяцького району за перше півріччя 2018 року на черговій сесії районної ради.

СЛУХАЛИ: Ороб’я В.А, голову постійної комісії, який запропонував інформацію про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності органів прокуратури на території Гадяцького району за перше півріччя 2018 року також заслухати на сесії районної ради.

ВИРІШИЛИ: Заслухати інформацію про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності органів прокуратури на території Гадяцького району за перше півріччя 2018 року на черговій сесії районної ради.

СЛУХАЛИ: Басараба О. І., головного лікаря Гадяцької ЦРЛ, який доповів про заходи з профілактики, діагностики та лікування хворих на цукровий діабет в Гадяцькому районі (інформація додається).

Шаповал В.В., головного лікаря КНП «Гадяцький ЦПМСД», яка співдоповіла по даному питанню (довідка додається)

ВИРІШИЛИ: Затвердити рекомендації «Про заходи з профілактики, діагностики та лікування хворих на цукровий діабет в Гадяцькому районі» (додаються).

СЛУХАЛИ: Власенко О.М., голову постійної комісії, яка зачитала Звернення Гадяцької районної організації української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) (додається).

ВИСТУПИЛИ: Боцула В.М., заступник голови Гадяцької районної організації української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), який попрохав депутатів підтримати їхнє Звернення на сесії районної ради.

Тарасенко В.Ю., начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації, який надав роз’яснення на Звернення щодо пільгового проїзду та монетизації пільг (інформація додається).

Кулик О.І., начальник фінансового управління райдержадміністрації, яка зазначила, що в районному бюджеті коштів на монетизацію пільг не передбачено.

ВИРІШИЛИ: Дане Звернення на розгляд сесії не вносити. Направити роз’яснення управління соціального захисту населення та фінансового управління Гадяцької райдержадміністрації до правління Гадяцької районної організації української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів).

СЛУХАЛИ: Кулик О. І., начальника фінансового управління райдержадміністрації, яка представила звіт по районному бюджету за  перше півріччя 2018  року (проект рішення додається).

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради затвердити звіт по районному бюджету за перше півріччя 2018 року.

СЛУХАЛИ: Бондаренка С. М., першого заступника голови райдержадміністрації, який ознайомив присутніх із проектом рішення про внесення змін  та доповнень до районної Комплексної програми профілактики злочинності та правопорушень на 2016–2020 роки (проект рішення додається).

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради внести зміни до районної Комплексної програми профілактики злочинності та правопорушень на 2016-2020 роки.

СЛУХАЛИ: Бондаренка С. М., першого заступника голови райдержадміністрації, який поінформував про внесення змін та доповнень до Комплексної Програми мобілізаційної підготовки Гадяцького району на 2017-2019 роки (проект рішення додається).

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради затвердити зміни та доповнення до Комплексної Програми мобілізаційної підготовки Гадяцького району на 2017-2019 роки.

СЛУХАЛИ: Бондаренка С. М., першого заступника голови райдержадміністрації, який доповів про внесення змін та доповнень до програми за участю відділу поліції та установ освіти Гадяцького району «Навчай, захищай, обороняй, рятуй» на 2018-2020 роки (проект рішення додається).

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради внести зміни та доповнення до програми за участю відділу поліції та установ освіти Гадяцького району «Навчай, захищай, обороняй, рятуй» на 2018-2020 роки.

СЛУХАЛИ: Бондаренка С. М., першого заступника голови райдержадміністрації, який ознайомив присутніх із проектом рішення про внесення змін до районної Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2016-2019 роки (проект рішення додається).

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради внести зміни до районної Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2016-2019 роки.

СЛУХАЛИ: Кулик О. І., начальника фінансового управління райдержадміністрації, яка поінформувала депутатів про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік (проект рішення додається).

ВИСТУПИЛИ: Кревсун І.М., депутат районної ради, залишився невдоволений даним проектом рішення, адже на позачерговій сесії кошти виділяли на виготовлення проектно-кошторисної документації одних доріг, а тепер їх перерозподіляють на інші дороги.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради внести зміни до районного бюджету на 2018 рік.

СЛУХАЛИ: Кононенко Л.В., начальника відділу управління майном районної ради, яка представила проект змін до рішення Гадяцької районної ради від 12.07.2018 «Про затвердження Положення про проведення конкурсу та призначення  на посаду керівників комунальних закладів загальної середньої освіти, що належать до спільної власності територіальних громад Гадяцького району» (додається).

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради внести зміни до рішення Гадяцької районної ради від 12.07.2018 «Про затвердження Положення про проведення конкурсу та призначення  на посаду керівників комунальних закладів загальної середньої освіти, що належать до спільної власності територіальних громад Гадяцького району».

СЛУХАЛИ: Бондаренка С. М., першого заступника голови райдержадміністрації, який ознайомив депутатів із рішенням про подання на обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад Полтавської області 2018 року  Проекту «Річка Псел – дружня для всіх» (проект рішення додається).

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради затвердити рішенням про подання на обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад Полтавської області 2018 року  Проекту «Річка Псел – дружня для всіх».

СЛУХАЛИ: Гайдабуру С.Б., голову постійної комісії, яка зачитала та запропонувала підтримати Звернення депутатів Гадяцької районної ради до депутатів Верховної Ради України щодо подолання вето Президента України на Закон України № 5495 (проект Звернення додається).

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради затвердити Звернення депутатів Гадяцької районної ради до депутатів Верховної Ради України щодо подолання вето Президента України на Закон України № 5495.

СЛУХАЛИ: Ороб’я В.А., голову постійної комісії, який зачитав та запропонував підтримати Звернення депутатів Чернігівської районної ради до Міністра внутрішніх справ України Авакова Арсена Борисовича (проект Звернення додається).

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради підтримати Звернення депутатів Чернігівської районної ради до Міністра внутрішніх справ України Авакова Арсена Борисовича.

СЛУХАЛИ: Шаповала О.І., заступника голови райдержадміністрації, який запропонував депутатам включити до порядку денного сесії Звернення депутатів Гадяцької районної ради до Гадяцької міської ради щодо співфінансування Гадяцької центральної районної лікарні та ознайомив присутніх із його змістом (проект Звернення додається).

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради внести на розгляд та підтримати Звернення депутатів Гадяцької районної ради до Гадяцької міської ради щодо співфінансування Гадяцької центральної районної лікарні.

 

 

 

Голова постійної комісії

з питань місцевого самоврядування,

забезпечення законності і правопорядку,

депутатської діяльності та етики,

зв’язків  із засобами масової інформації                                     В.А. Оробей

 

Голова постійної комісії

з питань охорони здоров'я та

соціального захисту населення                                                    О.М. Власенко

 

Голова постійної комісії

з питань освіти, культури,

молодіжної політики, спорту і туризму                                         С.Б. Гайдабура