ГАДЯЦЬКА  РАЙОННА  РАДА

 

Протокол

спільного засідання постійних комісій районної ради

з питань освіти, культури, молодіжної політики, спорту та туризму, з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення та з питань місцевого самоврядування, забезпечення законності і правопорядку, депутатської діяльності та етики, зв’язків  із засобами масової інформації

 

07.05.2018

 

Зал засідань

районної ради

 

Присутні:

Члени комісії з питань освіти, культури, молодіжної політики, спорту та туризму:

Гайдабура Світлана Борисівна

Інзик Сергій Іванович

Білик Світлана Михайлівна

Близнюк Ігор Олександрович

Огризько Ігор Васильович

Хохуля Іван Олександрович

 

Члени комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення:

Власенко Олена Миколаївна

Ковальов Іван Олексійович

Мотрич Дмитро Миколайович

Пащенко Павло Михайлович

Волик Микола Олексійович

 

Члени комісії з питань місцевого самоврядування, забезпечення законності, правопорядку, депутатської діяльності та етики, зв’язків із засобами масової інформації:

Оробей Віктор Андрійович

Андрушечко Василь Миколайович

Кревсун Іван Михайлович

Буханець Тамара Іванівна

 

Члени президії районної ради:

Міняйло Олександр Васильович

Цимбал Анатолій Григорович

 

Запрошені:

Нікітенко Володимир Павлович, голова районної ради;

Матюшенко Олексій Володимирович, голова райдержадміністрації;

Бондаренко Сергій Михайлович, перший заступник голови райдержадміністрації;

Мигаль Наталія Григорівна, керуючий справами виконавчого апарату районної ради;

Пирогова Валентина Яківна, начальник відділу організаційно-правової роботи виконавчого апарату районної ради;

Кулик Оксана Іванівна, начальник фінансового управління райдержадміністрації;

Труш Лариса Володимирівна, начальник відділу культури райдержадміністрації;

Зливко Леся Олександрівна, начальник відділу освіти райдержадміністрації.

Різун Любов Миколаївна, директор Гадяцького районного центру зайнятості.

Басараб Олександр Іванович, головний лікар Гадяцької ЦРЛ;

Гусаренко Віта Олексіївна, заступник головного лікаря КЗ «Гадяцький ЦПМСД»;

Скрипник Євгенія Казимирівна, заступник головного лікаря КЗ «Гадяцький ЦПМСД»;

Різніченко Зоя Олексіївна, голова районної організації інвалідів;

Тарасенко Віталій Юрійович, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації;

Тихенко Оксана Вікторівна, провідний спеціаліст територіального сервісного центру №5345 МВС України в Полтавській області;

Апарін Євген Федорович, директор Гадяцького районного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів;

Тацій Євгенія Іванівна, директор КП «Інформаційний центр «Регіон».

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 1. Про виконання умов трудового контракту головним лікарем Гадяцької ЦРЛ Басарабом О.І. за період з квітня  2017 року по квітень 2018 року включно.
 2. Звіт директора КП «Інформаційний центр «Регіон» про роботу підприємства за 2017 та перший квартал 2018 року.
 3. Про хід виконання районної Програми забезпечення інвалідів, дітей-інвалідів технічними засобами для використання в побутових умовах на 2016-2018 роки.
 4. Про затвердження звіту по  районному бюджету за  три  місяці 2018  року.
 5. Про внесення змін та доповнень  до  районної програми «Шкільний автобус» на 2016-2020 роки.
 6. Про внесення змін до районної Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2016-2019 роки.
 7. Про внесення змін до районної Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2016-2020 роки.
 8. Про внесення змін до районної Програми розвитку інформаційної сфери, книговидання та книгорозповсюдження в Гадяцькому районі на 2016-2018 роки.
 9. Про внесення доповнень до районної цільової Програми покращення соціального обслуговування найбільш вразливих верств населення району на 2018 -2020 роки.
 10. Про внесення змін до районної Програми зайнятості населення на 2018 -2020 роки.
 11. Про Програму розвитку туризму в Гадяцькому районі на 2018 – 2022

роки.

 1. Про затвердження Програми підтримки розвитку територіального сервісного центру МВС України в Полтавській області на 2018 рік.
 2. Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.
 3. Про створення Комунального некомерційного підприємства «Гадяцький центр первинної медико-санітарної допомоги» Гадяцької районної ради.
 4. Про затвердження передавального акту балансових рахунків, матеріальних цінностей та активів Комунального закладу «Гадяцький  центр первинної медико-санітарної допомоги»  правонаступнику Комунальному некомерційному підприємству «Гадяцький центр первинної медико-санітарної допомоги» Гадяцької районної ради.

 

СЛУХАЛИ: Басараба О. І., головного лікаря Гадяцької ЦРЛ, який доповів про виконання умов трудового контракту за період з квітня  2017 року по квітень 2018 року включно.

ВИСТУПИЛИ: Оробей В.А., голова постійної комісії, який запитав, яка кількість населення обслуговується з міста і яка з району і чи є співпраця з міськими депутатами та міським головою?

Басараб О.І. відповів, що обслуговується майже рівна кількість населення як з міста, так і з району. З міською владою співпраця є, але кошти виділяються малі.

Цимбал А.Г., голова постійної комісії, запитав, за рахунок чого вистачило коштів у галузі охорони здоров'я, адже держбюджету не вистачає.

Басараб О.І. відповів, що за рахунок районних програм. Також приватні підприємці допомагають продуктами харчування.

Цимбал А.Г запропонував провести спільне засідання постійних комісій з питань охорони здоров'я районної і міської ради, де обговорити питання фінансування галузі охорони здоров'я.

Матюшенко О.В., голова райдержадміністрації, повідомив, що вони надішлють запитна міську раду з проханням фінансування центральної районної лікарні.

ВИРІШИЛИ: Інформацію головного лікаря Гадяцької ЦРЛ Басараба О.І. взяти до відома.

СЛУХАЛИ: Тацій Є. І., директора КП «Інформаційний центр «Регіон», яка відзвітувала про роботу підприємства за 2017 та перший квартал 2018 року.

ВИСТУПИЛИ: Оробей В.А., голова постійної комісії, який запитав, чи можна є можливість показувати програму більше, ніж по 5 хвилин 2 рази на тиждень.

Бондаренко С.М., перший заступник голови райдержадміністрації, повідомив, що ведуться переговори з телекомпанією «Місто».

ВИРІШИЛИ: Затвердити рекомендації «Звіт директора КП «Інформаційний центр «Регіон» про роботу підприємства за 2017 та перший квартал 2018 року» (додаються).

СЛУХАЛИ: Скрипник Є.К., заступника головного лікаря КЗ «Гадяцький ЦПМСД», яка доповіла про хід виконання районної Програми забезпечення інвалідів, дітей-інвалідів технічними засобами для використання в побутових умовах на 2016-2018 роки/

ВИСТУПИЛИ: Оробей В.А., голова постійної комісії, який запитав, чи вистачає коштів для реалізації програми?

Скрипник Є.К. відповіла, що за умови фінансування з Сергіївської ОТГ, коштів має вистачити.

ВИРІШИЛИ: Затвердити рекомендації «        Про хід виконання районної Програми забезпечення інвалідів, дітей-інвалідів технічними засобами для використання в побутових умовах на 2016-2018 роки» (додаються).

СЛУХАЛИ: Кулик О. І., начальника фінансового управління райдержадміністрації, яка представила звіт по районному бюджету за  три  місяці 2018  року.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради затвердити звіт по районному бюджету за три  місяці 2018 року.

СЛУХАЛИ: Бондаренка С. М., першого заступника голови райдержадміністрації, який представив проект рішення про внесення змін та доповнень до районної програми «Шкільний автобус» на 2016-2020 роки.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради внести зміни та доповнення до районної програми «Шкільний автобус» на 2016-2020 роки.

СЛУХАЛИ: Бондаренка С. М., першого заступника голови райдержадміністрації, який ознайомив присутніх із проектом рішення про внесення змін до районної Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2016-2019 роки.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради внести зміни до районної Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2016-2019 роки.

СЛУХАЛИ: Бондаренка С. М., першого заступника голови райдержадміністрації, який поінформував про внесення змін до районної Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2016-2020 роки.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради затвердити зміни

до районної Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2016-2020 роки.

СЛУХАЛИ: Бондаренка С. М., першого заступника голови райдержадміністрації, який представив проект рішення про внесення змін до районної Програми розвитку інформаційної сфери, книговидання та книгорозповсюдження в Гадяцькому районі на період 2016-2018 роки.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради внести зміни до районної Програми розвитку інформаційної сфери, книговидання та книгорозповсюдження в Гадяцькому районі на період 2016-2018 роки.

СЛУХАЛИ: Тарасенка В. Ю., начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації, який ознайомив депутатів із проектом рішення про внесення доповнень до районної цільової Програми покращення соціального обслуговування найбільш вразливих верств населення району на 2018 -2020 роки.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради внести доповнення до районної цільової Програми покращення соціального обслуговування найбільш вразливих верств населення району на 2018-2020 роки.

СЛУХАЛИ: Різун Л. М., директора Гадяцького районного центру зайнятості, яка повідомила про внесення змін до районної Програми зайнятості населення на 2018-2020 роки.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради затвердити зміни до районної Програми зайнятості населення на 2018-2020 роки.

СЛУХАЛИ: Бондаренка С. М., першого заступника голови райдержадміністрації, який представив Програму розвитку туризму в Гадяцькому районі на 2018 – 2022 роки.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради затвердити Програму розвитку туризму в Гадяцькому районі на 2018-2022 роки.

СЛУХАЛИ: Бондаренка С. М., першого заступника голови райдержадміністрації, який представив Програму підтримки розвитку територіального сервісного центру МВС України в Полтавській області на 2018 рік.

ВИСТУПИЛИ: Цимбал А.Г., голова постійної комісії, який запропонував розробити програму не на рік, а на три роки. Депутати погодилися з даною пропозицією.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати райдержадміністрації розробити програму розвитку територіального сервісного центру МВС України в Полтавській області на три роки, а депутатам – розглянути та затвердити її на черговій сесії районної ради.

СЛУХАЛИ: Кулик О. І., начальника фінансового управління райдержадміністрації, яка поінформувала депутатів про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік (проект рішення додається).

ВИСТУПИЛИ: Цимбал А.Г., голова постійної комісії, який запропонував виділити кошти на співфінансування Красолуцькій службі охорони після того, як Краснолуцька сільська рада затвердить гроші на фінансування Регіонального ландшафтного парку «Гадяцький».

Бондаренко С.М., перший заступник голови райдержадміністрації пообіцяв попрацювати із депутатським корпусом Краснолуцької сільської ради для позитивного розв’язання питання.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради внести зміни до районного бюджету на 2018 рік.

СЛУХАЛИ: Гусаренко В. О., заступника головного лікаря КЗ «Гадяцький ЦПМСД», яка представила проект рішення про створення Комунального некомерційного підприємства  «Гадяцький центр первинної медико-санітарної допомоги» Гадяцької районної ради.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради затвердити рішення про створення Комунального некомерційного підприємства  «Гадяцький центр первинної медико-санітарної допомоги» Гадяцької районної ради.

СЛУХАЛИ: Гусаренко В. О., заступника головного лікаря КЗ «Гадяцький ЦПМСД», яка ознайомила депутатів із проектом рішення про затвердження передавального акту балансових рахунків, матеріальних цінностей та активів Комунального закладу «Гадяцький  центр первинної медико-санітарної допомоги»  правонаступнику Комунальному некомерційному підприємству «Гадяцький центр первинної медико-санітарної допомоги» Гадяцької районної ради.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати черговій сесії районної ради затвердити передавальний акт балансових рахунків, матеріальних цінностей та активів Комунального закладу «Гадяцький  центр первинної медико-санітарної допомоги»  правонаступнику Комунальному некомерційному підприємству «Гадяцький центр первинної медико-санітарної допомоги» Гадяцької районної ради.

 

 

 

Голова постійної комісії

з питань охорони здоров'я та

соціального захисту населення                                                    О.М. Власенко

 

Голова постійної комісії

з питань місцевого самоврядування,

забезпечення законності і правопорядку,

депутатської діяльності та етики,

зв’язків  із засобами масової інформації                                     В.А. Оробей

 

Голова постійної комісії

з питань освіти, культури,

молодіжної політики, спорту і туризму                                         С.Б. Гайдабура