Результати поіменного голосування депутатів районної ради  28 сесія позачергова районної ради 7 скликання 07.12.2017                                                     

Прізвище, ім'я,

ім'я  по батькові депутата

Порядковий номер рішення районної ради

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

 

 

 

 

Андрушечко  Василь Миколайович  

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

 

 

 

 

Білик Світлана Михайлівна

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

 

 

 

 

Близнюк  Ігор Олександрович

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

 

 

 

 

Буханець  Тамара Іванівна

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

 

 

 

 

Верещака  Ігор Миколайович

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

 

 

 

 

Власенко  Олена  Миколаївна

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

 

 

 

 

Волик  Микола Олексійович

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

 

 

 

 

Гайдабура Світлана Борисівна

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

 

 

 

 

Грицан Микола Іванович

ВІДСУТНІЙ

Гурський Іван Васильович

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

 

 

 

 

Доля Іван Павлович

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

 

 

 

 

Дудко Володимир Григорович

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

 

 

 

 

Ілляшенко Віктор Олексійович

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

 

 

 

 

Інзик Сергій Іванович

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

 

 

 

 

Ковальов Іван Олексійович

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

 

 

 

 

Корнієнко Василь Володимирович

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

 

 

 

 

Кревсун Іван Михайлович

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

 

 

 

 

Міняйло Олександр Васильович

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

 

 

 

 

Мотрич Дмитро Миколайович

ВІДСУТНІЙ

Нікітенко Володимир Павлович

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

 

 

 

 

Огризько Ігор Васильович

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

 

 

 

 

Оробей Віктор Андрійович

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

 

 

 

 

Пасюта Михайло Іванович

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

 

 

 

 

Пашко Сергій Дмитрович

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

 

 

 

 

Пащенко Павло Михайлович

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

 

 

 

 

Пилипенко Петро Федорович

За

За

За

За

Пр.

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

 

 

 

 

Рухляда Григорій Іванович

ВІДСУТНІЙ

Сірик Олександр Васильович

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

 

 

 

 

Скрипка Сергій Михайлович

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

 

 

 

 

Уманцев Олексій Володимирович

ВІДСУТНІЙ

Хохуля Іван Олександрович

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

 

 

 

 

Цимбал Анатолій Григорович

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

 

 

 

 

Шморгун Зеновій Михайлович

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

 

 

 

 

Ющенко Олексій Степанович

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За

За