ГАДЯЦЬКА  РАЙОННА  РАДА

 

РІШЕННЯ

(П'ятдесят восьма  сесія сьомого скликання)

 

 14 серпня 2020 року

 

Про надання соціальних послуг

Гадяцьким районним територіальним

центром соціального обслуговування

 

          Відповідно до ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,    Закону    України  «Про соціальні послуги» від 17.01.2019  року № 2671-VIII, Типового положення про територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та згідно  Переліку соціальних послуг, умов та порядку їх надання структурними підрозділами територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2009року №1417 «Деякі питання діяльності територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг)», розглянувши подання   Гадяцької  районної державної адміністрації від 11.08.2020 № 01-47/1461,

 

 

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:

 

  1. Гадяцькому районному територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг ) в межах виділених бюджетних асигнувань на утримання установи надавати соціальні послуги на умовах:

         1.1. Безоплатно – особам похилого віку, особам з інвалідністю (які досягли 18-ти річного віку), хворим (з числа осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності) незалежно від доходу, сімейного стану та складу сім’ї у відділенні денного перебування та у відділенні організації надання адресної натуральної та грошової допомоги.

         1.2. Безоплатно- особам похилого віку, особам з інвалідністю (які досягли 18-ти річного віку), хворим (з числа осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності) середньомісячний сукупний дохід яких не перевищує чотирьох прожиткових мінімумів для відповідних категорій осіб, а також особам з інвалідністю І групи незалежно від доходу у  відділенні соціальної допомоги вдома.

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціального захисту населення та охорони здоров’я (Власенко О.М.).

 

 

 

 Голова

 районної ради                                                                    В.НІКІТЕНКО