Проєкт

Внесено

Гадяцькою районною радою

Підготовлено

відділом управління майном  районної ради

 

ГАДЯЦЬКА  РАЙОННА  РАДА

 

РІШЕННЯ

 (П’ятдесят восьма сесія сьомого скликання)    

Про передачу з балансу КНП «Гадяцький ЦПМСД» на баланс КНП «Гадяцька ЦРЛ» індивідуально визначеного майна, що належить до спільної власності територіальних громад Гадяцького району

Відповідно до статей 43, 60 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Положення про порядок відчуження майна спільної власності територіальних громад Гадяцького району, затвердженого рішенням двадцять дев’ятої сесії районної ради шостого скликання від 30.04.2014, враховуючи листи КНП «Гадяцька ЦРЛ» №01-11/1312 від 22.07.2020, КНП «Гадяцький ЦПМСД» №01-05/1258 від 29.07.2020, висновок постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів і цін, соціально-економічного розвитку регіону,  малого та середнього  бізнесу  та  управління майном,

 

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:

 

  1. Передати індивідуально визначене майно, що належить до спільної власності територіальних громад Гадяцького району з балансу Комунального некомерційного підприємства «Гадяцький центр первинної медико-санітарної допомоги» Гадяцької районної ради» на баланс Комунального некомерційного підприємства «Гадяцька центральна районна лікарня» Гадяцької районної ради, а саме комплект кушеток в кількості 4 штуки балансовою вартістю 50 (п’ятдесят) грн., інвентарний номер 1136231. 
  2. Головному лікарю Комунального некомерційного  підприємства «Гадяцький центр первинної медико-санітарної допомоги» Гадяцької районної ради (Шаповал В.В.), делегувати представників до  складу комісії  Комунального некомерційного підприємства «Гадяцька центральна районна лікарня» з приймання-передачі індивідуально визначеного  майна, зазначеного   в пункті 1 рішення.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів і цін, соціально-економічного розвитку регіону, малого та середнього бізнесу  та  управління майном (Цимбал А.Г.).

Голова

районної ради                                                                             В.НІКІТЕНКО