Проект

Внесено

райдержадміністрацією

Підготовлено

КП «Гадяччина туристична» Гадяцької районної ради

 

 ГАДЯЦЬКА РАЙОННА РАДА

 

РІШЕННЯ

(П’ятдесят восьма сесія сьомого скликання)

 

Про затвердження звіту

про виконання фінансового

плану КП «Гадяччина туристична»

Гадяцької районної ради

за  IІ квартал 2020 року

 

Відповідно до п. 16 ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 78 Господарського кодексу України, відповідно до Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних підприємств Гадяцької районної ради, затвердженого тридцять восьмою позачерговою сесією сьомого скликання від 07 вересня 2018 року, розглянувши клопотання КП «Гадяччина туристична» Гадяцької районної ради та подання районної державної адміністрації,

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:

Затвердити звіт про виконання фінансового плану комунального підприємства КП «Гадяччина туристична» Гадяцької районної ради за ІІ квартал 2020 року (додається).

 

Голова

районної ради                                                                   В. НІКІТЕНКО

 

ПОЯСНЮВАЛЬНА  ЗАПИСКА

ДО ФІНАНСОВОГО ЗВІТУ КП «ГАДЯЧЧИНА ТУРИСТИЧНА»

ГАДЯЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ за II квартал 2020 РОКУ

Основною метою діяльності підприємства є: сприяння розвитку туризму на території Гадяцького району, здатного максимально задовольнити туристичні потреби населення району та гостей-туристів. Забезпечення на цій основі збереження екології та історико-культурної спадщини, зростання надходжень до бюджету, сприяння соціально-економічного розвитку району. Власником і засновником  підприємства є Гадяцька районна рада.

По загальному фонду по КПКВК 0117622 «Реалізація програм і заходів в галузі туризму та курортів» із місцевого бюджету за програмою  підтримки  комунальному підприємству «Гадяччина туристична» Гадяцької районної ради за IІ квартал 2020 року надійшло 145226,01 грн.

Фактично за IІ квартал  2020 року було використано кошти в сумі 

145226,01  грн..

На фінансування захищених видатків спрямовано:

  • на виплату заробітної плати працівникам – 31881,00 грн.;
  • нарахування на заробітну плату – 6913,82 грн.;
  • оплата енергоносіїв (теплопостачання та електроенергія) –892,19 грн.;
  • на оплату інтернет послуг - 900,00 грн.;
  • на інші поточні видатки (послуги пов’язані з діловою сферою (послуги по проведенню технічної інвентаризації об’єкта нерухомого майна), послуги топографічно-геодезичного знімання) – 104639,00 грн..

За звітний період підприємством було:

  • були проведені екскурсії популярними маршрутами Гадячини;
  • в рамках районної програми розвитку туризму на 2018-2020 роки спільними зусиллями працівників КП «Гадяччина туристична» і КП «Сервіс» було встановлено інформаційно-туристичні вказівники «Свято-Покровська церква. Єдиний в Україні мурований дев᾽ятибанний храм с.Плішивець». Один вказівник встановлений на перехресті доріг Гадяч-К.Лука, Гадяч-Хітці, а другий – на перехресті доріг Гадяч-В.Будища та Гадяч-Броварки. Це допоможе максимально популяризувати серед автомандрівників туристичні об᾽єкти нашого району;
  • проводиться робота по створенню історико-культурного комплексу з краєзнавчим музеєм «Козацький край». Він буде розташований в межах с.Червоний кут (Сарівської сільської ради).
  • готується ескізний проект по об᾽єкту «Будівництво історико-краєзнавчого комплексу «Козацький край» на місці підписання Гадяцького договору».
  • Нами розроблено магніти, візитки, буклети з туристичними маршрутами.

 

Т.в.о. директора                                                          Я.Я.Шадчнєва

Бухгалтер                                                                      В.В. Лисенко          

 

Додаток