ГАДЯЦЬКА  РАЙОННА  РАДА

 

РІШЕННЯ

(П'ятдесят третя сесія сьомого скликання)

 

 

22  листопада  2019  року

 

Про передачу необоротних активів

та запасів із спільної власності

територіальних громад Гадяцького

району до комунальної власності

Краснолуцької сільської ради

 

 

           Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положення про порядок відчуження майна спільної власності територіальних громад міста і сіл Гадяцького району, затвердженого рішенням двадцять дев’ятої  сесії районної ради шостого скликання від 30.04.2014, розглянувши рішення п’ятнадцятої  сесії сьомого скликання Краснолуцької сільської ради «Про ініціювання передачі нематеріальних активів у галузі «Культура» з спільної  власності  територіальних громад  Гадяцького району у комунальну власність Краснолуцької сільської ради» від 13.11.2019, враховуючи листи Краснолуцької сільської ради № 02-30/1195 від 15.11.2019,  відділу культури Гадяцької районної державної адміністрації    №01-22/198 від 18.11.2019, висновок постійної комісії,

 

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:


  1. Передати безоплатно із спільної власності територіальних громад Гадяцького району та з балансу відділу культури Гадяцької районної державної адміністрації до комунальної власності Краснолуцької сільської ради, необоротні активи та запаси, що належать до спільної власності територіальних громад  Гадяцького району, згідно додатків (1-14), що додаються.
  2. Відділу управління майном районної ради (Кононенко Л.В.), відділу культури Гадяцької районної державної адміністрації (Труш Л.В.) направити представників до складу комісії Краснолуцької сільської ради по прийманню-передачі майна, зазначеного в додатках.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів і цін, соціально-економічного розвитку району, малого та середнього  бізнесу  та  управління майном (Цимбал А.Г.).

 

Голова районної ради                                                                В. НІКІТЕНКО