ГАДЯЦЬКА  РАЙОННА  РАДА

 

РІШЕННЯ

 (П’ятдесят третя  сесія сьомого скликання)

 

22  листопада  2019  року

 

Про передачу необоротних активів

та запасів із спільної власності

територіальних громад Гадяцького

району до комунальної власності

Петрівсько-Роменської сільської ради

 

 

           Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положення про порядок відчуження майна спільної власності територіальних громад міста і сіл Гадяцького району, затвердженого рішенням двадцять дев’ятої  сесії районної ради шостого скликання від 30.04.2014, розглянувши рішення двадцять п’ятої позачергової сесії сьомого скликання Петрівсько-Роменської сільської ради «Про ініціювання передачі бібліотек із спільної власності громад  Гадяцького району в комунальну власність Петрівсько-Роменської сільської ради» від 08.11.2019, враховуючи лист  відділу культури Гадяцької районної державної адміністрації №01-22/199  від 18.11.2019, висновок постійної комісії,

 

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:


  1. Передати безоплатно із спільної власності Гадяцького району та з  балансу відділу культури Гадяцької районної державної адміністрації до комунальної власності Петрівсько-Роменської сільської ради, необоротні  активи та запаси, що належать до спільної власності територіальних громад  Гадяцького району, згідно додатків, що додаються.
  2. Відділу управління майном районної ради (Кононенко Л.В.), відділу культури Гадяцької районної державної адміністрації (Труш Л.В.) направити представників до складу комісії Петрівсько-Роменської сільської ради по прийманню-передачі майна, зазначеного в додатках.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів і цін, соціально-економічного розвитку району, малого та середнього  бізнесу  та  управління майном (Цимбал А.Г.).

 

 

Голова

районної                                                                                    В.НІКІТЕНКО