ГАДЯЦЬКА  РАЙОННА  РАДА

 

РІШЕННЯ

(Сорок восьма сесія сьомого скликання)

 

 14 червня 2019 року

 

Про підтримку  звернення 

Гадяцької, Петрівсько – Роменської  

та Сергіївської  об’єднаних територіальних

громад щодо ремонту відрізку  дороги

державного значення Т-17-05 Лохвиця –

Гадяч – Охтирка - КПП «Велика Писарівка»

 

 

Відповідно до частини другої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

 

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:

 

  1. Підтримати Звернення депутатів Гадяцької, Петрівсько - Роменської  та

Сергіївської  об’єднаних територіальних громад Полтавської області  до Президента України, Кабінету Міністрів України щодо капітального ремонту відрізку  дороги державного значення  (Т-17-05 Лохвиця – Гадяч – Охтирка - КПП «Велика Писарівка»), що з’єднує м. Гадяч та м. Лохвицю  (додаються).

  1. Направити  дане рішення  до Президента України, Кабінету Міністрів

України.

  1. Виконавчому апарату районної ради (Мигаль Н.Г.) забезпечити оприлюднення даного рішення в засобах масової інформації.

 

 

 

Голова

районної ради                                                                      В. НІКІТЕНКО

 

 

Звернення Гадяцької, Петрівсько – Роменської  та Сергіївської  об’єднаних територіальних громад

 

 

 

 

 

Звернення

депутатів Гадяцької районної ради сьомого скликання

Полтавської області до Президента України В.О. Зеленського та  Кабінету Міністрів України

 

Ми , депутати Гадяцької районної ради, представляючи інтереси територіальних громад району, висловлюємо велике занепокоєння аварійним станом автомобільних доріг.

На сьогоднішній день  обсяг фінансування розвитку та утримання мережі автомобільних доріг загального користування  із загального фонду Державного бюджету України є вкрай недостатнім. Фінансується лише частина мінімально необхідного обсягу ремонтних робіт  та експлуатаційного утримання автомобільних доріг, як державного, так і місцевого значення.

Як наслідок, 80 % доріг Гадяцького району перебуває в незадовільному транспортно – експлуатаційному стані, не відповідає сучасним вимогам та потребує капітального ремонту.

Одним із найпроблемніших,  що  потребує капітального ремонту, є відрізок автомобільної дороги державного значення Т-17-05 Лохвиця – Гадяч – Охтирка - КПП «Велика Писарівка» на ділянці від міста  Гадяч до межі Гадяцького і Лохвицького районів, який з’єднує м. Гадяч з населеними пунктами  Петрівсько – Роменської і Сергіївської об’єднаних територіальних громад, а також  із містом Лохвицею та  столицею України містом  Київ.

У зв’язку з катастрофічною руйнацією дорожнього покриття жителі не мають змоги вчасно отримати медичну та соціальну допомогу. Всі ці фактори є значною перешкодою для нормальної життєдіяльності громадян району, розвитку підприємництва, туристичної галузі, що, в свою чергу, призводить до постійно зростаючої соціальної напруги та погіршення соціально-економічного становища території.

Виходячи з вищевикладеного та враховуючи соціальну значимість порушеного питання, ми депутати Гадяцької районної ради підтримуємо звернення Гадяцької, Петрівсько – Роменської та Сергіївської об’єднаних територіальних громад і просимо Вас терміново вжити заходів та сприяти у виділенні відповідного фінансування на приведення дороги державного значення Т-17-05 Лохвиця – Гадяч – Охтирка - КПП «Велика Писарівка» в придатний до експлуатації стан.

 

                                               ( Схвалено депутатами Гадяцької районної ради

                                      сьомого скликання на сорок восьмій сесії                      

                                      14.06.2019 р. )