Комісія з питань бюджету, фінансів і цін, соціально-економічного розвитку регіону, малого і середнього бізнесу та управління майном:

Голова комісії – Цимбал Анатолій Григорович – пенсіонер, районна організація політичної партії «Відродження»;

Верещака Ігор Миколайович – голова фермерського господарства «Колос - 2000», районна організація політичної партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»;

Дудко Володимир Григорович – заступник директора товариства з обмеженою відповідальністю «Надія, районна організація політичної партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»;

Міняйло Олександр Васильович – водій СФГ «Нива», районна організація політичної партії «Рідне місто»;

Пилипенко Петро Федорович – приватний підприємець, районна організація «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»;

Уманцев Олексій Володимирович – начальник ПАТ Банк «Фінанси та кредит», районна організація політичної партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»;

Шморгун Зеновій Михайлович – начальник ГПУ «Полтавагазвидобування», районна організація політичної партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

 

Комісія з питань місцевого самоврядування, забезпечення законності і правопорядку, депутатської діяльності та етики, зв’язків із засобами масової інформації:

Голова комісії – Оробей Віктор Андрійович – приватний підприємець, районна організація політичної партії «Рідне місто»;

Андрушечко Василь Миколайович –начальник Петрівсько Роменської місцевої пожежної охорони, районна організація політичної партії «Відродження»;

Буханець Тамара Іванівна –голова СФГ «Астарта», районна організація «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»;

Корнієнко Василь Володимирович – приватний підприємець, районна організація політичної партії «Відродження»;

Кревсун Іван Михайлович – начальник автоколони № 3 Гоголівського ЦТТ, районна організація політичної партії «Рідне місто»;

Пашко Сергій Дмитрович – приватний підприємець, районна організація «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина».

 

Комісія з питань аграрної політики, земельних відносин, екології та раціонального природокористування:

Голова комісії – Доля Іван Павлович – директор Гадяцького заводу залізобетонних виробів, районна організація політичної партії «Відродження»;

Грицан Микола Іванович – голова фермерського господарства «Колос», районна організація політичної партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»;

Гурський Іван Васильович – майстер лісу ДП «Гадяцький лісгосп» Вельбівського лісництва, районна організація політичної партії «Радикальна Партія Олега Ляшка»;      

Ілляшенко Віктор Олексійович – директор СТОВ «Лободіно», районна організація політичної партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»;

Рухляда Григорій Іванович – голова СФГ «Марково», районна організація політичної партії «Відродження»;

Скрипка Сергій Михайлович – директор ТОВ «Маяк», районна організація політичної партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»;

Ющенко Олексій Степанович – лісничий Вельбівського лісництва ДП «Гадяцьке лісове господарство», районна організація політичної партії «Рідне місто».

 

Комісія з питань освіти, культури, молодіжної політики, спорту та туризму:

Голова комісії – Гайдабура Світлана Борисівна, тимчасово не працює, районна організація політичної партії «Радикальна Партія Олега Ляшка»;

Білик Світлана Михайлівна – директор Петрівсько – Роменської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, районна організація політичної партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»;

Близнюк Ігор Олександрович – викладач Веприцького професійного аграрного ліцею, районна організація політичної партії «Радикальна Партія Олега Ляшка»;

Інзик Сергій Іванович – директор Книшівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, районна організація політичної партії «Рідне місто»;

Огризько Ігор Васильович –директор Сарської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів, районна організація політичної партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»;    

Сірик Олександр Васильович – Фермер, ФГ «Агро», районна організація політичної партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»;

Хохуля Іван Олександрович – фізична особа підприємець, районна організація політичної партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

 

Комісія з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення:

Голова комісії – Власенко Олена Миколаївна – директор Центру соціального обслуговування, районна організація політичної партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»;

Волик Микола Олексійович – голова правління Гадяцької районної спілки споживчих товариств, районна організація політичної партії «Рідне місто»;

Ковальов Іван Олексійович – лікар Гадяцької центральної районної лікарні, районна організація «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»;

Мотрич Дмитро Миколайович – приватний підприємець, районна організація політичної партії «Відродження»;

Пасюта Михайло Іванович – опалювач Веприцького туберкульозного диспансера, районна організація «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»;

Пащенко Павло Михайлович – голова фермерського господарства «П.П. Пащенко», районна організація політичної партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».