ГАДЯЦЬКИЙ РАЙОННИЙ ФОНД ПІДТРИКИ ПІДПРИЄМНИЦТВА

  

   Гадяцький районний фонд підтримки підприємництва (далі Фонд), створений у відповідності з Законом України №2063-3 від19.10.2000р. „Про державну підтримку малого підприємництва”

   Фонд здійснює свою діяльність за рахунок об’єднання фінансових, матеріальних, нематеріальних та інших ресурсів засновників та учасників в рамках затверджених державних та регіональних програм, також спільних проектів, спрямованих на підтримку та розвиток підприємництва.

   Засновниками Гадяцького районного фонду підтримки підприємництва є

  • Гадяцька районна державна адміністрація
  • Гадяцька районна рада

   Основною метою Фонду став один з визначальних пріоритетів державної політики з питань розвитку та фінансової підтримки підприємництва – це ефективне використання його можливостей в соціально-економічному розвитку району.

Завдання Фонду – допомога та підтримка діяльності підприємців району, розширення їх економічних можливостей, надання доступу до інформаційних та фінансових ресурсів.

   Гадяцький районний фонд підтримки підприємництва спрямовує свою діяльність на виконання Програми розвитку малого підприємництва у Гадяцькому районі на 2012 рік, яка передбачає надання інформаційних, юридичних, організаційних послуг тощо, організацію і проведення семінарів, круглих столів, надання фінансової підтримки суб’єктам підприємницької діяльності, що сприятиме створенню нових та збереженню існуючих робочих місць.

   Підсумовуючи вищезазначене можна зробити висновок, що влада не стоїть осторонь від проблем малого та середнього бізнесу, а забезпечує державною підтримкою на регіональному рівні і всіляко сприяє підтримці діяльності підприємців.

Тож якщо, Ви, вирішили звернутися до Фонду за безпроцентною фінансовою підтримкою, яка надається на зворотній основі, то перш за все Вам необхідно скласти бізнес-план та надати необхідний перелік документів, зокрема:

1. Свідоцтво про державну реєстрацію

2. Свідоцтво про сплату єдиного податку

3. Довідка про відсутність заборгованості з податків і зборів (обов’язкових платежів).

3. Довідка про взяття на облік у податковій службі (форма №4-ОПП)

4. Податкова декларація платника єдиного податку фізичної особи – підприємця

5. Паспорт (ксерокопія)

6. Ідентифікаційний код (ксерокопія)

7. Довідка про відсутність заборгованості перед обслуговуючим банком

8. Реквізити обслуговуючого банку

9. Документи поручительства, гарантії (дві фізичних особи чи одна юридична)

   Далі відбувається конкурсний відбір, щодо фінансування суб’єктів підприємницької діяльності на Наглядовій раді. Наглядова рада є вищим органом Фонду, призначається Установчими зборами Засновників та здійснює контроль за діяльністю Виконавчої дирекції Фонду і діє на колегіальній основі. Фінансова допомога надається перш за все підприємцям, які працюють в пріоритетних напрямках соціально-економічного розвитку району. Серед них виробнича сфера, туризм, у тому числі сільський (зелений), соціально-побутова сфера, переробка сільськогосподарської продукції та впровадження інноваційно-інвестиційні проекти в пріоритетних галузях району та енергозберігаючі технології.

Запрошуємо до співпраці суб’єктів підприємницької діяльності Гадяцького району.

м. Гадяч вул. Шевченка, буд. 5, каб. 204

тел. (05354) 3-21-73