30 квітня відбулося перше пленарне засідання двадцять дев’ятої сесії Гадяцької районної ради шостого скликання.

У її роботі взяли участь голова Гадяцької райдержадміністрації Олексій Матюшенко, депутат Полтавської обласної ради Анатолій Попельнюх, міський, сільські голови, керівники управлінь, відділів райдержадміністрації, державних підприємств, установ, організацій. Вів пленарне засідання голова Гадяцької районної ради Олександр Міняйло.

Депутати взяли до відома інформацію начальника Гадяцкого районного відділу управління Міністерства внутрішніх справ в Полтавській області «Про стан боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності органів правопорядку на території Гадяцького району» та прокурора Гадяцького району «Про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності органів прокуратури на території Гадяцького району».

Затверджено районну Програму соціального захисту громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, на 2014 рік; звіт по районному бюджету за 2013 рік та зміни до нього на 2014 рік.

Депутати внесли зміни до складу президії Гадяцької районної ради, розглянули та затвердили порядок підготовки рішень районної ради, ряд майнових питань.

Голова районної ради Олександр Міняйло звернувся до депутатів із заявою про дострокове припинення своїх повноважень. Після чого рада перейшла до обрання нового голови

Із двох внесених кандидатур жодна не набрала необхідної кількості голосів. Повторні вибори голови районної ради відбудуться на другому пленарному засіданні сесії.