Продовжуються робочі поїздки керівника району О.В.Матюшенка в села району

Голова райдержадміністрації відвідав Рашівську сільську раду, де зустрівся з сільським головою   та керівниками організацій.

          Під час знайомства з роботою сільської ради Олексій Володимирович поцікавився перспективами розвитку села на 2014- 2015 роки.

         Після ознайомлення з роботою сільської ради відвідав дитячу дошкільну установу, із зацікавленням ознайомився з роботою закладу, з асортиментом меню та організацією навчання та відпочинку дітей.

         Голова райдержадміністрації О.В.Матюшенко відвідав амбулаторію загальної практики - сімейної медицини, Будинок культури та школу.

           В амбулаторії ЗПСМ села відбулась щира, невимушена розмова з керівником та відвідувачами.

   Завершився візит очільника району в сільському Будинку культури зустріччю із місцевими жителям, на якій піднімалися проблемні питання. Це питання ремонту дороги Гадяч – Рашівка, і надання допомоги з ремонту металевого містка через річку Псел, і придбання нового автомобіля швидкої допомоги взамін існуючого, який був в експлуатації 27 років, і підвищення закупівельних цін на молоко від сільського населення та багато інших. Усі проблемні питання, поставлені на контроль главою адміністрації до остаточного їх вирішення.