23 квітня відбулися засідання постійних комісій Гадяцької районної ради.

Депутати погодили звіт про виконання районного бюджету за 2013 рік, заслухали та рекомендували розглянути на черговій сесії районної ради зміни до районного бюджету на 2014 рік.

Крім того, на засіданні постійної комісії з питань місцевого самоврядування, законності і правопорядку, депутатської діяльності, зв’язків із засобами масової інформації попередньо обговорено та рекомендовано заслухати на черговій сесії питання про стан боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку і результати діяльності органів правопорядку та про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності органів прокуратури на території Гадяцького району. Також депутати рекомендували черговій сесії районної ради внести зміни до складу президії Гадяцької районної ради та затвердити порядок підготовки рішень районної ради.

Депутати постійної комісії з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення рекомендували черговій сесії районної ради затвердити районну Програму соціального захисту громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, на 2014 рік.

На засіданні постійної комісії з питань аграрної політики, земельних відносин, екології та раціонального природокористування розглянуто звернення зборів мисливців та рибалок до депутатів районної ради. Вирішено створити тимчасову комісію із числа депутатів та представників громадських організацій для розв’язання питань, піднятих у зверненні.

Депутати постійної комісії з питань бюджету, фінансів і цін, малого і середнього бізнесу, управління майном розглянули ряд майнових питань.

У роботі комісій взяли участь та виступили голова районної ради Олександр Міняйло, заступник голови районної ради Надія Коваленко, голова районної державної адміністрації Олексій Матюшенко.