Розпорядженням Президента України від 9 квітня 2014 року № 512 /2014 рп відповідно до    статей 112 та 118 Конституції України головою Гадяцької районної державної адміністрації призначено Матюшенка Олексія Володимировича.

Сьогодні активу та громадськості району нового керівника району представив голова районної ради Міняйло Олександр Васильович.

Указом Президента України від 9 квітня 2014 року № 512 /2014 рп відповідно до    статей 112 та 118 Конституції України головою Гадяцької районної державної адміністрації призначено Матюшенка Олексія Володимировича.

          Сьогодні активу та громадськості району нового керівника району представив голова районної ради Міняйло Олександр Васильович.

   Церемонія відбулася у залі засідань райдержадміністрації, на якій були присутні начальники відділів апарату райдержадміністрації, начальники управлінь, відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, голови сільських рад.

         О.В Матюшенко подякував народу України, вищому керівництву держави та громадськості району за високу довіру, наголосивши, що докладе чимало зусиль для плідної роботи на благо рідного народу, висловив сподівання на плідну співпрацю з усіма структурними підрозділами та постійний взаємозв’язок із громадськими організаціями.

         Присутні привітали нового очільника райдержадміністрації, висловивши сподівання на плідну і конструктивну співпрацю в інтересах району.