Відтепер прості речі стали ще доступнішими! З 8 квітня 2014 року центральна районна бібліотека імені Лесі Українки стала «мостом до електронного урядування» завдяки програмі «Бібліоміст».

 

  

Семінар-тренінг організований Аналітичним Центром «Бюро економічних та соціальних досліджень», ПОУНБ імені І.П. Котляревського у рамках проекту «Публічні бібліотеки – мости до е-урядування ІІ раунд» за підтримки програми «Бібліоміст» та Департаменту інформаційної політики та комунікацій з громадськістю Полтавської ОДА.

   На навчання прибули представники від органів влади, громадських організацій, бібліотекарі та мешканці громад Зінківського, Лохвицького та Гадяцького районів.

   Суть навчань для присутніх представив тренер проекту Вадим Штефан, зазначивши, що електронне урядування дає можливість обирати і не залежати від графіку роботи чиновників, економити час та гроші, причому робити це законно і вільно. Парадокс, але інтернет створює комфортні умови для свободи своїх громадян і це все законно, або самі громадяни створюють свободу вибору для себе на законних умовах. Мова йде про електронне урядування, простіше кажучи електронні послуги.

Надія Микитенко, тренер з е-урядування, навчила присутніх маленьким «таємницям» користування електронними сервісами.

Про діяльність системи контактних центрів розповів керівник обласного контактного центру Віталій Бугаєць. Він відмітив, що контактний центр є необхідною ланкою для ефективного вирішення питань на первинному рівні.

Учасники тренінгу мали можливість познайомитися з сайтами Міністерства юстиції, МВС, Пенсійного фонду та іншими.

Семінар пройшов в конструктивному діалозі тренерів з аудиторією. Опанування практичних навичок використання електронних ресурсів, обговорення дієвості деяких ресурсів спонукало учасників діалогу. Як зазначив керівник проекту Вадим Штефан, – «Не скориставшись ресурсом ми не можемо говорити про його ефективність. Всі ресурси, які ми використовуємо на семінарі, перевірені практично і дійсно дають обіцяні результати».