15 жовтня у залі засідань Гадяцької районної ради під головуванням Світлани Гайдабури за участі голови районної ради Володимира Нікітенка, в.о. голови райдержадміністрації Сергія Бондаренка відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради.

Депутати розглянули проєкти рішень, що вносяться на розгляд пленарного засідання чергової сесії. Зокрема, питання затвердження звітів про виконання районного бюджету за 9 місяців 2020 року та фінансових планів комунальних підприємств районної ради, обговорили проєкти змін до районного бюджету та районних програм на 2020 рік.

Жвава дискусія розгорнулася під час розгляду проєкту рішення про вихід районної ради зі складу засновників КП «Сервіс». Депутати рекомендували головам  ОТГ доопрацювати дане питання до засідання сесії.

Директор КНП «Гадяцька ЦРЛ» Олександр Шаповал представив на розгляд комісій план розвитку підприємства на 2021 рік, поділився першочерговими завданнями, які ставить перед собою та ввіреним йому закладом. Після обговорення проєкт рішення з цього питання депутати рекомендували затвердити.

Окрім цього, депутати розглянули до десятка питань передачі майна, припинення юридичної особи – відділу управління майном районної ради та погодили укладання трудового контракту з Ларисою Труш на посаду директора районного будинку культури.