6 жовтня 2020 року раптово перестало битися серце нашого дорогого колеги – Ціпківського сільського голови Біляка Вадима Миколайовича.

Вадим Миколайович народився 20 липня 1975 року у с. Ціпки Гадяцького району.

У 1982-1992 роках навчався у Ціпківській восьмирічній та Великобудищанській середній школах. У 1992-1993 роках - в Хорольському агропромисловому коледжі. Потім була строкова служба в Збройних Силах України.

У 1995-2000 роках Вадим Миколайович навчався у Харківському зооветеринарному інституті, здобув спеціальність зооінженера.

Трудову діяльність розпочав завідуючим господарством СТОВ ім. Ватутіна с. Ціпки. У 2001-2002 роках працював заступником голови виконкому Ціпківської сільської ради.

У квітні 2002 року обраний головою виконкому Ціпківської сільської ради.

З 2006 року Вадим Миколайович три скликання поспіль обирався Ціпківським сільським головою. Під його керівництвом у 2012 році сільська рада посіла перше місце за підсумками щорічного районного конкурсу «Краща рада року», сільський голова був занесений на районну Дошку Пошани.

За час роботи Вадим Миколайович зарекомендував себе здібним організатором. Був цілеспрямованим, відповідальним, добросовісним, товариським. Мав тверду власну думку та завжди її відстоював.  Неодноразово брав участь у районних, обласних та всеукраїнських спортивних змаганнях серед сільських голів. Незважаючи на молодий вік, користувався високим та цілком заслуженим авторитетом серед жителів Гадяцького району та колег.

Був гарним сином, чоловіком, батьком.

Світла пам'ять про Вадима Миколайовича назавжди залишиться в наших серцях.

 

Голова Гадяцької районної ради Володимир Нікітенко, депутатський корпус Гадяцької районної ради 7 скликання, Місцева Асоціація органів місцевого самоврядування «Гадяччина», виконавчий апарат районної ради.