12 серпня під головуванням Анатолія Цимбала та Олени Власенко за участі голови районної ради Володимира Нікітенка, в.о. голови райдержадміністрації Сергія Бондаренка відбулися спільні засідання постійних комісій.
Депутати опрацювали питання, які заплановані до розгляду на пленарному засіданні чергової 58 сесії районної ради. Основна їх частина стосуються виходу зі складу засновників та передачі основних засобів, інших необоротних активів із спільної власності територіальних громад Гадяцького району до комунальної власності ОТГ району. Це установи галузі освіти, культури, соціальної сфери, комунальні підприємства районної ради.
 
Також депутати вирішили заслухати та затвердити звіт по районному бюджету за 6 місяців 2020 року, затвердити звіти про виконання фінансових планів комунальних установ районної ради за ІІ квартал 2020 року, внести зміни та доповнення до Програми покращення умов обслуговування населення Гадяцького району КНП «Гадяцька ЦРЛ» Гадяцької районної ради на 2018-2020 роки, зміни до районного бюджету на 2020 рік.
Крім попереднього розгляду проєктів рішень депутати обговорили інформацію про виконання райдержадміністрацією повноважень по контролю за роботою КНП «Гадяцька ЦРЛ» районної ради в умовах карантину по запобіганню поширення коронавірусної інфекції.
За дві години роботи комісії розглянули до трьох десятків питань порядку денного. Чергове засідання сесії скликається 14 серпня.