16 червня під головуванням Анатолія Цимбала та Олени Власенко за участі голови районної ради Володимира Нікітенка, в.о. голови райдержадміністрації Сергія Бондаренка відбулися спільні засідання постійних комісій Гадяцької районної ради.

Депутати заслухали та взяли до відома інформацію  про  надходження і використання благодійних внесків  від фізичних  та юридичних осіб  КНП «Гадяцька центральна районна лікарня» та КНП «Гадяцький ЦПМСД»  Гадяцької районної ради  за період із 12.03 до 16.06.2020 року.

Від фізичних осіб до районної лікарні надійшло благодійної допомоги на загальну суму 106 тис. 950 грн, від юридичних осіб – на 3 млн 194 тис 180 грн.

На благодійний рахунок первинної медицини надійшло 600 грн від фізичних осіб та  надано допомогу юридичними особами на загальну суму 240 тис. грн.

Комісії розглянули хід виконання районної програми «Відродження історико-культурної спадщини Гадяцького краю на 2017-2020 роки» і районної Програми підтримки діяльності громадських організацій інвалідів, воїнів-інтернаціоналістів, ветеранів війни та праці, учасників антитерористичної операції та осіб, потерпілих від наслідків Чорнобильської катастрофи на період 2019-2020 роки. Заслухали звіт про роботу Гадяцького районного фонду підтримки підприємництва  за 2019 рік та інформацію про створення центру професійного розвитку педагогічних працівників.

На черговій сесії депутати вирішили заслухати звіт в.о. голови райдержадміністрації Сергія Бондаренка про здійснення делегованих районною радою повноважень за період з березня 2019 по червень 2020 року, внести зміни до кількох районних програм, розглянути питання внесення змін до районного бюджету на 2020 рік, звіт про виконання районного бюджету за 3 місяці 2020 року,

Комісії рекомендували затвердити звіти про виконання фінансових планів комунальних установ районної ради за І квартал 2020 року, внести зміни до Положення про порядок призначення та звільнення з посади керівників підприємств, які належать до спільної власності територіальних громад Гадяцького району, укладення та розірвання з ними контрактів; до Положення про проведення конкурсу та призначення на посаду керівників комунальних закладів загальної середньої освіти, що належать до спільної власності територіальних громад Гадяцького району та Типової форми  контракту та затвердження їх в новій редакції.

Більшістю голосів депутати підтримали внесення на розгляд сесії питання про укладання контракту з Олександром Шаповалом та про припинення трудових відносин з керівником КНП «Гадяцька ЦРЛ» Гадяцької районної ради  Олександром Басарабом. Інші майнові питання підтримали одноголосно.