14 травня працівники районної ради у складі керуючої справами виконавчого апарату Валентини Пирогової, головного спеціаліста з питань юридичного забезпечення ради Світлани Осадчої та головного спеціаліста відділу організаційно-правової роботи Романа Стромила провели день апарату у виконавчому комітеті Лютенської сільської ради.

Робочою групою районної ради вивчено стан організаційної роботи, ведення діловодства, оглянуто історичні та культурні пам’ятки громади, об'єкти соцсфери. Спільно із сільським головою та секретарем обговорено пріоритетні напрямки діяльності, звернено увагу на повноваження, які покладені на сільську раду відповідно до чинного законодавства.
Важливим у роботі органу місцевого самоврядування є відкритість і публічність. Для підвищення ефективності та прозорості діяльності, забезпечення впливу на процеси, які відбуваються на території ради, розміщення проектів нормативно-правових актів, рішень сільській раді рекомендовано створити і постійно наповнювати власний сайт.
Враховуючи затвердження Кабінетом міністрів України перспективного плану формування територій громад Полтавської області від 13.05.2020 року, у якому визначена Лютенська громада із центром у Лютенці (до складу якої також входитимуть Лисівська, Рашівська, Соснівська сільські ради), працівникам сільської ради рекомендовано готувати платформу для майбутньої ОТГ.
З метою належного утримання та раціонального використання територій, будівель, інженерних споруд та об'єктів комунальної власності рекомендовано створити власне комунальне підприємство. Також визначитися із проєктом, місцезнаходженням та можливим приміщенням для створення місцевої пожежної охорони, Центру надання адміністративних послуг.
Виконкому надано рекомендації активізувати роботу адміністративної комісії щодо складання та розгляду справ про адміністративні правопорушення.
Також сільській раді рекомендували залучати учнівську молодь, актив громади до участі у всеукраїнських та міжнародних проєктах розвитку територіальних громад з метою винайдення додаткових коштів для культурного та освітнього просторів територіальної громади