Традиційно в кожну другу неділю травня українські родини відзначають День матері. Це свято особливе, сповнене щирого почуття любові, глибокої вдячності і безмежної шани до жінки-матері. 

Напевно, для кожного з нас немає нікого ріднішого і святішого, ніж мама, сім’я, родина, рід. Саме у сім’ї, завдяки материнському вихованню, зберігаються і примножуються родинні звичаї та традиції, формується атмосфера високої духовності та моральності, патріотизму та любові до рідного краю. Материнська любов надає сил і натхнення, які допомагають нам впродовж всього життя долати життєві труднощі, досягати успіху і здобувати нові перемоги.

Доземний уклін вам, дорогі матері, за ваше велике серце, за ніжність і ласку, за безмежне терпіння і щоденну копітку працю.

Вічний уклін вам, дорогі жінки, чиї сини та доньки сьогодні завдяки вашому вихованню в дусі любові до своєї Батьківщини мужньо боронять нашу землю на Сході. Щирі співчуття матерям загиблих воїнів.

Щиро бажаємо кожній жінці-матері щасливої долі, міцного здоров'я, добробуту, благополуччя, миру, злагоди та любові.

Нехай будуть щасливими і вдячними ваші діти, а буденні клопоти завжди радісними і приємними. Нехай для кожної з вас родина буде самою надійною фортецею, де панують гармонія і підтримка, а яскравий вогник добробуту зігріває своїм теплом.