8 та 9 травня ми відзначаємо День пам'яті та примирення і 75-ту річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Щиро вшановуємо визволителів, які героїчно відстояли наше невід’ємне право жити вільно на рідній землі.

Ці дні – символ героїчного минулого, гордості за тих, хто відстояв свободу нашої Батьківщини. На жаль, Друга світова війна забрала життя кращих синів і дочок України. Упродовж 1939–1945 років загинуло понад вісім мільйонів українців та інших народів, які проживали на нашій землі. Ми добре знаємо ціну війни, тому плекаємо мир.

Низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю мільйонів воїнів і мирних людей, які поклали своє життя заради миру та майбутніх поколінь. Вклоняємося кожному, хто на своїх плечах виніс тягар воєнного та повоєнного лихоліття.

 Подвиг ветеранів Другої світової війни надихає сучасних воїнів до нових героїчних вчинків. Адже завдячуючи їм, ми маємо яскравий приклад незламності духу, сили волі та того, як сильно потрібно любити свою Україну, аби подолати ворога та вибороти перемогу.

Дорогі ветерани! Шановні гадячани!

Від щирого серця бажаємо вам та вашим родинам міцного здоров’я, мирного неба, достатку, віри і впевненості у завтрашньому дні.

Вічна пам’ять загиблим, низький уклін живим!