Робочою групою у складі керуючого справами виконавчого апарату районної ради Валентини Пирогової, головного спеціаліста відділу організаційно-правової роботи з питань юридичного забезпечення Світлани Осадчої, головного спеціаліста відділу організаційно-правової роботи Романа Стромила вивчено стан організаційної роботи у сільській раді, ведення діловодства, оглянуто об’єкти соціальної сфери громади. Окреслено основні напрямки діяльності та пріоритетні завдання, звернено увагу на повноваження, які покладені на сільські ради відповідно до чинного законодавства.

Виконкому надано рекомендації з питаньвиконавської дисципліни та звернень громадян. Наголошено на дотриманні вимог законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про статус депутатів місцевих рад» «Про запобігання корупції», «Про звернення громадян», «Про доступ до публічної інформації».
За результатами роботи висловлені рекомендації до виконання посадовцями сільської ради.
Відремонтовані дороги, лежачі поліцейські, попереджувальні дорожні знаки є особливістю Соснівської сільської ради. Милує око в’їзд зі сторони Лютеньки, де розчищені лісопосадки. Прибрані території навколо школи, дитячого садочка, Покровської церкви, будинку культури. У селі встановлено 5 майданчиків з баками для збору побутових відходів, які вивозяться КП «Сервіс» Гадяцької районної ради. За сприяння депутатів районної ради Світлани Гайдабури та Івана Гурського виділені кошти з держбюджету для капітального ремонта ФАПу, роботи майже завершені.
Перспективним напрямком розвитку для села може бути зелений туризм, адже для цього є всі рекреаційні можливості.