3 березня робочою групою районної ради у складі керуючого справами виконавчого апарату Валентини Пирогової, головного спеціаліста відділу організаційно – правової роботи з питань юридичного забезпечення Світлани Осадчої, головного спеціаліста відділу організаційно – правової роботи виконавчого апарату районної ради Романа Стромила проведено консультативно–методичний день виконавчого апарату у Сарській сільській раді, вивчено стан організаційної роботи, ведення діловодства.

Працівники районної ради надали методичну допомогу секретарю ради з питань організаційної роботи, рекомендації та консультації щодо вдосконалення роботи з окремими документами відповідно до чинного законодавства. Разом з сільським головою обговорено питання збору твердих побутових відходів на території сільської ради комунальним підприємством «Сервіс» Гадяцької районної ради, питання водопостачання комунальним підприємством сільської ради «Сарське».

Разом з тим відвідано заклади соціально-культурної сфери села.

Оглянуті сільський будинок культури та бібліотека. На жаль, ці заклади дозвілля не можуть функціонувати у повній мірі через низьку температуру. Опалювати приміщення у кількасот квадратних метрів економічно не вигідно. Єдиним виходом є обігрів окремих кімнат.

Спеціалісти побували в ОЗО «Сарська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів», оглянули шкільну їдальню, де планується реконструкція за рахунок перемоги у шкільному громадському бюджеті. Школярі забезпечені гарячим харчування, учні 1-4 класів та пільгових категорій – безкоштовним (за рахунок місцевого бюджету).

Також відвідано ДНЗ «Колосок», у якому функціонує 4 групи. За рахунок індивідуального опалення садочок суттєво економить кошти на енергоносіях. Триразове харчування вихованців здійснюється за рахунок 40%-відсоткової батьківської оплати. Пільгові категорії – безкоштовно.

Амбулаторія ЗПСМ забезпечена усім необхідним для надання первинної допомоги хворим.