Посадові особи районної ради у складі керуючого справами виконавчого апарату Валентини Пирогової, головного спеціаліста відділу організаційно-правової роботи з питань юридичного забезпечення Світлани Осадчої, головного спеціаліста відділу організаційно-правової роботи Романа Стромила ознайомилися зі станом введення діловодства у сільській раді та об’єктами соціальної сфери села.


Спеціалісти наголосили на дотриманні вимог законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про статус депутатів місцевих рад» «Про запобігання корупції», «Про звернення громадян». Надали роз’яснення щодо заповнення декларацій та змін в декларуванні з 1 січня 2020 року.

Важливо, що сільська рада має власний офіційний сайт, на якому висвітлюється інформація відповідно до ЗУ «Про доступ до публічної інформації».
З місцевого бюджету забезпечується щоденне безкоштовне одноразове харчування для дітей 1-4 класів та пільгових категорій, покривається 60% оплати за триразове харчування вихованців в дитсадочку.
Сільською радою створено КП «Джерело», яке займається питанням водопостачання. До школи наразі проведена вода із нової башти, у дитсадку функціонує система очищення води.
Послуги місцевого комунального підприємства планується розширювати.
У дитсадочку наявне усе для комфортного перебування дітей та вихователів.
У школі за рахунок державного бюджету зроблена вбиральня. Потребує капремонту спортзал та переоснащення їдальня.
Велику будівлю сільського будинку культури немає змоги постійно опалювати, тож узимку тепло лише в одній кімнаті, де гріється і завідуюча бібліотекою (така ситуацію не рідкість у районі). Під час проведення масових культурних заходів опалюють глядацьку залу і сцену. На випадок відключення електропостачання закуплений генератор.