18 лютого у залі засідань районної ради відбулися спільні засідання постійних комісій, на яких депутати розглянули планові та сесійні питання.


Зокрема заслухали звіт директора КП Інформаційний центр «Регіон» Євгенії Тацій про роботу підприємства за 2019 рік, звіт директора Гадяцького районного будинку культури Віктора Жартовського про роботу підприємства за 2019 рік, хід виконання районної Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2016-2020 роки за 2019 рік. По даних питаннях прийняли відповідні рекомендації.

На черговій сесії депутати вирішили заслухати інформації про стан боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності органів правопорядку на території Гадяцького району за 2019 рік та стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності органів прокуратури на території Гадяцького району за 2019 рік, звіт по районному бюджету за 2019 рік
Комісії розглянули проєкти змін до діючих районних програм та бюджету на 2020 рік. Рекомендували затвердити звіти комунальних підприємств районної ради про виконання фінансових планів за 4 квартал та увесь 2019 рік.
Крім того, депутати погодили затвердження майнових питань, внесення змін до складу постійної комісії районної ради, до статуту КНП «Гадяцька ЦРЛ», штатного розпису та чисельності КП «Сервіс» районної ради.
Також на пленарному засіданні депутати вирішили прийняти звернення щодо впровадження земельної реформи, стосовно абонплати за транспортування газу, щодо обігу земель сільськогосподарського призначення.
У роботі комісій взяли участь і виступили голова районної ради Володимир Нікітенко, в.о. голови райдержадміністрації Сергій Бондаренко. Вели засідання Віктор Оробей, Світлана Гайдабура, Анатолій Цимбал. Активну участь у обговоренні всіх питань взяли депутати Олексій Уманцев, Ігор Верещака, Іван Кревсун, Дмитро Мотрич, Іван Хохуля.