31 січня виконавчим апаратом районної ради у складі керуючого справами Валентина Пирогова, головного спеціаліст з питань юридичного забезпечення діяльності ради Світлани Осадчої та головного спеціаліста відділу організаційно-правової роботи Романа Стромила проведено консультативно-методичний день у Харковецькій сільській раді.

 

Спеціалісти районної ради ознайомилися зі станом введення діловодства у місцевій раді (оформлення протоколів, рішень сесії, постійних комісій; реєстрацією вхідної, вихідної документації, звернень громадян).

Виконкому надано методичні рекомендації та практичну допомогу з питань планування роботи ради та постійних комісій, виконавської дисципліни та звернень громадян. Наголошено на дотриманні вимог законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про статус депутатів місцевих рад» «Про запобігання корупції», «Про звернення громадян», «Про доступ до публічної інформації». Окреслено основні напрямки діяльності та пріоритетні завдання, звернено увагу на повноваження, які покладені на сільські ради відповідно до чинного законодавства. Крім того, спеціалістами оглянуто об’єкти соціальної інфраструктури села.

За підсумками роботи висловлені рекомендації щодо підвищення ефективності роботи сільської ради та виконкому.