7 листопада 2014 року за ініціативи райдержадміністрації та районної ради  в кіноконцертному залі «Дружба» відбулися громадські слухання основних положень  Закону України «Про  очищення влади»  та порядку його застосування за участю депутатів сільських, міської та районної рад, голів міської та сільських рад, членів виконкомів сільських та міської рад, начальників управлінь та відділів райдержадміністрації, керівників державних установ та підприємств, представників громадських організацій та партій у районі,  активістів громадських рухів, засобів масової інформації.

           У зібранні громадськості взяли участь голова райдержадміністрації Матюшенко О.В., заступник голови райдержадміністрації Бондаренко С.М., голова районної ради Нікітенко В.П., прокурор  району Сагайдачий І.С.

           З роз’ясненням щодо основних положень Закону України «Про очищення влади» та його застосуванням   виступила начальник районного  управління  юстиції Колінько Т.М.

           Під час громадських слухань виступили голова райдержадміністрації Матюшенко О.В., заступник голови райдержадміністрації Бондаренко С.М., прокурор району Сагайдачний І.С.

           Щодо роботи люстраційних комітетів та комісій, їх співпрацю з громадськістю   свої пропозиції внесли  депутати районної ради Цимбал А.Г., Маслюк М.П., Пилипенко П.Ф., голова  Районної  Народної Ради  Сиваш О.В.