28 грудня у Гадячі відбулося урочисте відкриття оновленого після капремонту спортивного майданчика зі штучним покриттям.

З нагоди такого заходу біля спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 імені Михайла Драгоманова зібрались представники влади району, жителі громади, учнівської та юнацької спільноти і спортивних організацій.

Учасників дійства вітали голова районної ради Володимир Нікітенко та в.о. голови райдержадміністрації Сергій Бондаренко. Вони зазначали, що молодь Гадяча бере участь у турнірах різних рівнів, тож оновлений майданчик зі штучним покриттям дозволить їм ще активніше долучатися до спорту та розвиватися у цьому напрямку, допомагатиме юним спортсменам у професійному зростанні. Ррім того вони подякували усім, хто долучився до реконструкції поля.

Очільники району вручили новенькі м’ячі капітанам футбольних команд юніорів, які відразу ж «випробували» спортінвентар на міні-полі.

Проєкт реалізовано за рахунок коштів зі спеціального фонду обласного бюджету депутатів Полтавської обласної ради Валерія Калюжного та Володимира Савченка.