4 грудня у Києві відбулася підсумкова конференція Міністерства розвитку громад та територій України у співробітництві з Програмою Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні».

У її роботі взяли участь голова Гадяцької районної ради Володимир Нікітенко, начальник відділу культури Гадяцької райдержадміністрації Лариса Труш та директор Гадяцького районного фонду підтримки підприємництва Алла Куліш.

Під час роботи конференції пройшла церемонія нагородження переможців всеукраїнського конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» 2019 року.

Такий конкурс Міністерство розвитку громад та територій у співпраці з Програмою Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні» проводять вшосте.

Суперництво в конкурсі здійснювалося за трьома темами. Перша – практики, засновані на рішеннях місцевих рад, що стосуються соціально-економічного розвитку. Друга і найпопулярніша за кількістю заявок – розвиток, заснований на особливостях громади. Третя – залучення молоді до місцевого економічного розвитку.

Цьогоріч зі 136 практик органів місцевого самоврядування конкурсна комісія обрала 30 переможців.

Практики Гадяцького району не залишилися непоміченими у цьому Конкурсі та нагороджені дипломами  «Спеціальна відзнака».

За практику «Відкритий етнографічно-мистецький фестиваль «Підкова козацької слави» – історична цінність Гадяцького краю» у темі «Розвиток, заснований на особливостях регіонів та громад» нагороджена начальник відділу культури Гадяцької райдержадміністрації Лариса Труш.

За практику «Фонд підтримки підприємництва – реальна допомога молодіжним стартапам» у темі «Практики залучення молоді до місцевого економічного розвитку» нагороджена директор Гадяцького районного фонду підтримки підприємництва Алла Куліш.

Вітаємо лауреатів та бажаємо нових здобутків та благо територіальних громад району.