5 листопада у залі засідань районної ради відбулася апаратна нарада при в.о. голови райдержадміністрації за участі голови районної ради Володимира Нікітенка.

Про хід виконання Програми розвитку малого і середнього підприємництва в районі на 2018-2020 роки виступила директор Гадяцького районного фонду підтримки підприємництва Алла Куліш.

Про хід виконання Програми соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями на 2013-2020 роки доповіли начальник відділу освіти райдержадміністрації Леся Зливко та директор Веприцької ЗОШ І-ІІІ ступенів Ірина Іщенко.

Директор Гадяцького центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю Євген Апарін розповів про роботу Центру за 9 місяців 2019 року.

Володимир Нікітенко закликав відділ освіти та директорів шкіл працювати над питанням адаптації дітей з особливими потребами у навчальному середовищі, забезпечувати потреби та створювати умови для їх самореалізації.

Головний спеціаліст-координатор проектів та інвестиційних програм районної ради Ольга Киричко розповіла про проміжні результати голосування за обласні проекти – шкільний громадський бюджет та всеукраїнський громадський бюджет.

Володимир Нікітенко наголосив на необхідності залучення більшої аудиторії громадян до голосування, адже виграшні проекти – це додаткові надходження до місцевих бюджетів. Також він закликав присутніх вакцинуватися від усіх небезпечних хвороб та попрохав головних лікарів ЦРЛ та ЦПМСД працювати у напрямку вакцинації населення району.

Присутні також заслухали начальника районного сектору ДСНС України в Полтавській області Василя Губського, який доповів про стан безпеки, надзвичайні події і ситуації, які виникли на території району за минулий тиждень.