29 жовтня голова Гадяцької районної ради Володимир Нікітенко взяв участь у щотижневій нараді при в.о. голови райдержадміністрації.

На початку засідання районні керівники вручили кубки і медалі переможцям та призерам чемпіонату Гадяцького району з футболу серед юнаків та дорослих.

Про підсумки економічного і соціального розвитку  та бюджету району за 9 місяців 2019 року доповіла начальник відділу економічного розвитку управління агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації Інна Муйжнієкс.

Начальник відділу культури райдержадміністрації Лариса Труш розповіла про стан підготовки закладів культури Гадяцького району до роботи в осінньо-зимовий період 2019/2020 років.

Володимир Нікітенко зазначив, що зараз тривають шкільні канікули, тому діти повинні відпочивати у теплих приміщеннях закладів культури району. Також голова районної ради звернув увагу на недоліки, які виникли під час проведення мітингу до Дня визволення України від нацистських загарбників та закликав у подальшому їх не допускати.

Про хід виконання програми зайнятості населення Гадяцького району на 2018-2020 роки за 9 місяців 2019 року відзвітувала директор Гадяцької міськрайонної філії Полтавського обласного центру зайнятості Любов Різун.

Володимир Нікітенко виступив із пропозицією наступної апаратної наради заслухати інформацію про інклюзивне навчання у ЗОШ району.

 

Т.в.о. начальника районного сектору ДСНС України в Полтавській області Сергій Потапенко доповів про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району.

Володимир Нікітенко укотре розповів про шкідливість спалювання листя та закликав сільських голів проводити на цю тему роз’яснювальну роботу серед мешканців населених пунктів.

 Про стан безпеки доповів начальник сектору реагування патрульної поліції Гадяцького відділу поліції Олександр Явтушенко.

Начальник відділу ведення державного реєстру виборців Олена Будник розповіла про підготовку до проведення перших виборів Великобудищанського сільського голови та депутатів сільської ради 22 грудня 2019 року.

Володимир Нікітенко також виступив у різному.