8 жовтня голова Гадяцької районної ради Володимир Нікітенко взяв участь у щотижневій нараді при в.о. голови райдержадміністрації Сергію Бондаренку.

На засіданні заслухали інформацію  про роботу відділу – Центр надання адміністративних послуг за 9 місяців 2019 року, яку доповіла начальник відділу Юлія Огілько.

Головний лікар КНП «Гадяцька ЦРЛ» Олександр Басараб та в.о. головного лікаря КНП «Гадяцький ЦПМСД» Василь Ростовський розповіли про організацію виконання районних заходів щодо боротьби з грипом та гострими респіраторними інфекціями (ГРВІ) у Гадяцькому районі та вакцинації медичних працівників та працівників закладів освіти.

Про виконання доручення щодо усунення недоліків, виявлених при перевірці стану здійснення виконавчим комітетом Веприцької сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади поінформував сільський голова Віктор Золотарьов. Голова районної ради Володимир Нікітенко розкритикував роботу сільського голови, адже вказані недоліки або зовсім не були усунуті або не в повній мірі.

Начальник районного сектору ДСНС України в Полтавській області Василь Губський доповів про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району. Він вкотре закликав дотримуватися правил безпечної поведінки з вогнем, не спалювати суху рослинність та попередив про заходи безпеки під час подорожі в ліс.

Про стан безпеки в Гадяцькому районі доповів начальник сектору моніторингу Гадяцького відділу поліції Віктор Вовк.