24 вересня за участі голови районної ради Володимира Нікітенка відбулася щотижнева нарада при в.о. голови райдержадміністрації Сергію Бондаренку.

На нараді заслухали доповідь начальника відділу агропромислового розвитку управління агропромислового та економічного розвитку РДА Тетяни Рудченко хід проведення комплексу осінньо-польових робіт у 2019 році.

Начальник управління соціального захисту населення РДА Віталій Тарасенко поінформував про стан забезпечення осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення технічними та іншими засобами реабілітації у 2019 році.

Про реалізацію законодавства України з попередження насильства в сім’ях відносно дітей на території району розповіла начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Леся Воронцова.

Володимир Нікітенко наголосив на необхідності звернути більше увагу на проблему булінгу у навчальних закладах району.

Головний інспектор районного сектору державної служби надзвичайних ситуацій України в Полтавській області Сергій Потапенко проінформував про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району.

У завершення наради Володимир Нікітенко звернувся до засобів масової інформації із проханням перевіряти правдивість та достовірність фактів перед їх оприлюдненням. Також наголосив на важливості голосування за проекти «Бюджету участі Полтавської області» та необхідності заключення договорів на вивезення твердих побутових відходів у районі.