20 вересня 2019 року відбулося пленарне засідання п’ятдесят першої позачергової сесії районної ради. До порядку денного внесено 15 питань, кожне з яких жваво обговорювалось депутатами. В результаті прийнято зміни та доповнення до ряду районних програм  та зміни до районного бюджету на 2019 рік.  Зміни до Програми економічного і соціального розвитку району на 2019 рік передбачають будівництво та капітальний ремонт спортивних майданчиків зі штучним покриттям у Веприцькій ЗОШ І-ІІІ ступенів та у м. Гадяч пор вул. Л.Українки,8. Для цього буде спрямовано 2,0 млн. грн. із фонду розвитку територій обласного бюджету. Програмою поводження з твердими побутовими відходами заплановано виділити 450 тис. грн. на облаштування місця прийому вторинної сировини та затверджено схеми санітарного очищення населених пунктів району. Прийнято субвенції від сільських рад району на утримання закладів освіти, охорони здоров’я, культури . Загалом по загальному та спеціальному фонду районного бюджету внесено змін на 4, 7 млн. грн. Передано субвенцію  міській раді на утримання об’єктів спільного користування.

        Районна рада прийняла рішення про наміри створити спостережну раду при КНП «Гадяцька центральна районна лікарня». Протягом 10-и робочих днів будуть прийматися пропозиції, щодо членства в ній.

         Переукладено контракт на наступні п’ять років із директором Центральної бібліотечної системи Красюк Ольгою Володимирівною, припинено достроково повноваження депутата районної ради по 32-му одномандатному виборчому округу (с. Соснівка)  Скрипки Сергія Михайловича, за його заявою,  та прийнято ряд майнових рішень. Сесія пройшла в діловій атмосфері. Активно працювали депутати Цимбал А.Г., Міняйло О.В., Оробей В.А.

       У різному Анатолій Григорович Цимбал нагадав , що 22 вересня в Україні відзначатиметься День партизанської слави та наголосив на необхідності постійного догляду за місцями поховання  учасників Другої світової війни та партизан, які віддали своє життя, щоб наступні покоління могли жити і працювати в незалежній країні.