10 вересня 2019 року голова районної ради Володимир Нікітенко взяв участь у щотижневій нараді при в.о. голови райдержадміністрації Сергію Бондаренку.

На порядок денний було винесено такі питання:

1. Про стан виконання видаткової та дохідної частини районного бюджету.

2. Про підготовку закладів культури Гадяцького району до фестивалю «Підкова козацької слави» з нагоди річниці підписання Гадяцької угоди.

3. Про дотримання вимог Закону України „Про звернення громадян”, Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 „Про першочергові заходи щодо, забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та місцевого самоврядування” та виконання антикорупційного законодавства України виконкомом Соснівської сільської ради.

4. Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району.

Голова районної ради виступив у завершенні наради, наголосивши на посиленні боротьби із амброзією, забезпеченні безпеки пацієнтів у закладах охорони здоров'я району, небезпеці спалювання сухої рослинності, збереженні навколищнього середовища. Крім того Володимир Нікітенко зачитав інформацію про результати лабораторних досліджень питної води у освітніх закладах та наголосив на неухильному виконанні заходів з усунення недоліків по даному питанню.