Президент України Володимир Зеленський підписав указ про відзначення 29 серпня Дня пам′яті захисників України,  які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Про це Глава держави повідомив під час урочистих заходів до Дня Незалежності України.   Указ  Президента України № 621/2019

     29 серпня 2014 року в Іловайському котлі загинуло найбільше бійців за весь час російсько – української  війни на Донбасі.

      Саме тому цього дня і будуть вшановуватися полеглі воїни – захисники України. Тож давайте згадаємо всіх загиблих в Іловайському котлі героїв – земляків та віддамо шану їхнім родинам. Це:  Кириєнко  Юрій Володимирович, Лифар Анатолій Петрович, Ілляшенко Віктор Володимирович. Свої життя в боротьбі  за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України за  2014-2019  роки російсько – української  війни віддали сини гадяцької землі: Прудій Микола Васильович, Пономаренко Руслан Миколайович, Жадько Ігор Віталійович, Ільченко Сергій Анатолійович, Перепелятник Олег Миколайович, Корнійко Олександр Сергійович, Крупський Володимир Володимирович.

      Тож шануймо  пам′ять Героїв, пам′ятаємо їх Подвиг і надіємося на Мир!